İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Hafta 12

Tahmin Toulouse FC vs Stade Rennais FC 1901

29 Kasım 2026 Pazar TSİ 19:15

Yapay zekamıza göre Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 maçının favorisi Toulouse FC (galibiyet olasılığı %41,5). Başlama: 29 Kasım 2026 Pazar, TSİ 19:15.

29 Kasım 2026 Pazar tarihinde Toulouse FC ile Stade Rennais FC 1901 arasında belirsiz bir karşılaşma bekleniyor. Algoritmamız çok yakın olasılıklar veriyor (%41,5 / %26,1 / %32,4), kâğıt üzerinde ve son dinamikte dengeli bir düellonun yansıması.

Toulouse FC (12. sıra, 10 puan), Stade Rennais FC 1901 (5. sıra, 16 puan) karşısında iyi sonuçları art arda getirmek istiyor. Bu Ligue 1 maçında motivasyon ve dinamik, ham istatistikler kadar ağır basacak.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Toulouse FC: Casper Tengstedt (5)
  • 🎯 Gol kralı Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (7)
  • ⚽ Stade Rennais FC 1901 bol gollü: son 6 maçta maç başı 2.17 gol
  • 🗓️ 12. hafta, Ligue 1

Tahmin AI Predictor

Toulouse galibiyeti
41,5%
Beraberlik
26,1%
Stade Rennais galibiyeti
32,4%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
72%
İki takım da gol atar
72%
Beklenen goller (xG)
1,98 - 1,74
Premium · her sabah Günün bahisleri, Talacote araçlarıyla hesaplandı Tekli bahisler, gol alt/üst, 2/3 sistem ve 2 ila 5 seçimli kombineler: her biri olasılığı, oynanacak minimum oran ve kuralın gerçek geçmişiyle. Günün bahislerini gör →

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Toulouse FC
12. (10 puan)
Stade Rennais FC 1901
5. (16 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Toulouse FC

Son form detayları (son 6 maç)

D W D W D L
2/6
G
3/6
B
1/6
M
Atılan gol/maç 1,67
Yenilen gol/maç 1,33
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 67%
  • 2026-09-12 FC Lorient 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-10-10 AS Monaco FC 2-2 Toulouse FC
  • 2026-10-16 Le Mans FC 0-3 Toulouse FC
  • 2026-10-25 Toulouse FC 0-0 ES Troyes AC
  • 2026-11-01 Olympique de Marseille 2-0 Toulouse FC

⚽ Gol kralı : Casper Tengstedt (5)

Toulouse FC son 6 maçında 2G/3B/1M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 1,67 gol atıp 1,33 yiyor. 2,5 Üst %67, BTTS %50.

Stade Rennais FC 1901

Son form detayları (son 6 maç)

W L W L W L
3/6
G
0/6
B
3/6
M
Atılan gol/maç 2,17
Yenilen gol/maç 2,33
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-09-11 Stade Rennais FC 1901 1-0 Olympique de Marseille
  • 2026-09-19 Olympique Lyonnais 4-0 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-10-11 Stade Rennais FC 1901 4-1 AJ Auxerre
  • 2026-10-18 Paris FC 4-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-10-25 Stade Rennais FC 1901 3-0 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-10-30 OGC Nice 5-2 Stade Rennais FC 1901

⚽ Gol kralı : Esteban Lepaul (7)

Stade Rennais FC 1901 son 6 maçında 3G/0B/3M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 2,17 gol atıp 2,33 yiyor. 2,5 Üst %83, BTTS %50.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-02-28 Stade Rennais FC 1901 1-0 Toulouse FCLigue 1
2025-10-29 Toulouse FC 2-2 Stade Rennais FC 1901Ligue 1
2025-05-03 Toulouse FC 2-1 Stade Rennais FC 1901Ligue 1
2024-11-10 Stade Rennais FC 1901 0-2 Toulouse FCLigue 1
2024-04-13 Stade Rennais FC 1901 1-2 Toulouse FCLigue 1

Analizimiz

İstatistiksel olarak Toulouse FC (12. sıra, 10 puan), Stade Rennais FC 1901 takımını (5. sıra, 16 puan) ağırlıyor. Her iki takımın son formu (Toulouse FC için – ve Stade Rennais FC 1901 için –) YZ'mizin hesabında ağır basıyor.

Tam analiz, AI tahmini, karar ve simülatör yalnızca Premium üyelere açıktır.
Aç Aylık · $0.99/ay

Toulouse FC için 1,98, Stade Rennais FC 1901 için 1,74 xG ile Poisson modelimiz 1-1 civarında bir final skoru öngörüyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Ağırlıklandırma motoru hücum/savunma xG'sini (%35 ağırlık), 5 maçlık form dinamiğini (%28), sıralama ve puanları (%20), aralarındaki maçları (%12) ve ev sahibi avantajını (%5) birleştiriyor. Nihai 1X2 sonucu %41,5 / %26,1 / %32,4 olarak çıkıyor.

🎯 Akılda kalanlar

  • ▸ Toulouse FC'in son maçlarının 67%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Stade Rennais FC 1901'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Toulouse FC gol kralı: Casper Tengstedt (5).
  • ▸ Stade Rennais FC 1901 gol kralı: Esteban Lepaul (7).

Kararımız

YZ'mizin kararı: Toulouse FC %41,5 kazanma şansıyla başlıyor, en olası skor 1-1. 2,5 Üst (%72) ve BTTS (%72) olasılıkları açık bir maç işaret ediyor.

Sıkça sorulan sorular

Toulouse FC ile Stade Rennais FC 1901 ne zaman oynanacak? +

Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 maçı 29 Kasım 2026 Pazar tarihinde TSİ 19:15'de Ligue 1'de oynanacak.

Toulouse FC ve Stade Rennais FC 1901 arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Toulouse FC'i 41,5% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Toulouse için 41,5%, beraberlik 26,1%, Stade Rennais için 32,4%.

Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Toulouse FC için 1,98 ve Stade Rennais FC 1901 için 1,74 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 maçı için 2,5 üst gol olasılığını 72% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık