İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Matchday 29

Tahmin Stade Brestois 29 vs RC Strasbourg Alsace

Çarşamba Mayıs 13, 2026 17:00

Çarşamba Mayıs 13, 2026 tarihinde Stade Brestois 29 ile RC Strasbourg Alsace arasında belirsiz bir maç bekleniyor. Algoritmamız çok yakın olasılıklar döndürüyor (37,1% / 24,3% / 38,7%), kağıt üzerinde ve son dinamikte dengeli bir düellonun yansıması.

Stade Brestois 29 (12.) için RC Strasbourg Alsace (8.)'i ağırlamak sezon sonundan önce damga vurma fırsatı. RC Strasbourg Alsace hafif favori AI'ya göre, maç çekişmeli geçecek.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Stade Brestois 29: Romain Del Castillo (8)
  • 🎯 Key scorer for RC Strasbourg Alsace: Joaquín Panichelli (16)
  • 🗓️ Matchday 29, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Brest wins
37,1%
Draw
24,3%
Strasbourg wins
38,7%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
58%
Both teams to score
61%
Expected goals (xG)
1,49 - 1,53

Simulate your bet on this match

$

Pick your bet

If you win, you walk away with
Net profit :

This simulation uses 1 of 3 AI algorithms. Premium unlocks all 3 for sharper predictions.

Ömür boyu Premium · 7€ Full simulator (parlays)

League standings

Stade Brestois 29
12 (38 pts)
RC Strasbourg Alsace
8 (47 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Stade Brestois 29

Recent form details (last 6 matches)

L L L D D L
0/6
W
2/6
D
4/6
L
Goals scored/match 1,17
Goals conceded/match 2,83
Both teams to score 50%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-14 AS Monaco FC 2-0 Stade Brestois 29
  • 2026-03-21 AJ Auxerre 3-0 Stade Brestois 29
  • 2026-04-04 Stade Brestois 29 3-4 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-19 FC Nantes 1-1 Stade Brestois 29
  • 2026-04-24 Stade Brestois 29 3-3 Racing Club de Lens
  • 2026-05-03 Paris FC 4-0 Stade Brestois 29

⚽ Top scorer : Romain Del Castillo (8)

Stade Brestois 29 formu: 6 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet. Hücum ortalaması (1,17) ve savunma ortalaması (2,83) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 67% olarak hesaplanmış.

RC Strasbourg Alsace

Recent form details (last 6 matches)

D W W L W L
3/6
W
1/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,67
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-15 RC Strasbourg Alsace 0-0 Paris FC
  • 2026-03-22 FC Nantes 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-03 RC Strasbourg Alsace 1-2 Toulouse FC

⚽ Top scorer : Joaquín Panichelli (16)

RC Strasbourg Alsace formu: 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet. Hücum ortalaması (1,67) ve savunma ortalaması (1,67) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 83% olarak hesaplanmış.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-11-30 RC Strasbourg Alsace 1-2 Stade Brestois 29Ligue 1
2025-02-23 RC Strasbourg Alsace 0-0 Stade Brestois 29Ligue 1
2024-11-30 Stade Brestois 29 3-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1
2024-02-24 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Brestois 29Ligue 1
2023-12-07 Stade Brestois 29 1-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1

Our analysis

İstatistiksel olarak: Stade Brestois 29 (12. sıra, 38 pt) RC Strasbourg Alsace (8. sıra, 47 pt) ile karşılaşıyor. Son form (– - –) AI hesaplamasında ağır basıyor. 1,49 - 1,53 xG ile Poisson modeli yaklaşık 1-1 sonuç öngörüyor.

How our AI reaches this prediction

Somut olarak, Poisson modeli ayarlanmış xG ortalamalarından gol dağılımını tahmin eder, ELO son performansa göre yeniden kalibre eder ve Dixon-Coles düşük skorları (0-0, 1-0, 1-1) düzeltir. Üçgenleme nihai tahmini üretir: 37,1% / 24,3% / 38,7%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Stade Brestois 29's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 83% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Stade Brestois 29 relies on Romain Del Castillo (8) as the Ligue 1 top scorer.
  • RC Strasbourg Alsace relies on Joaquín Panichelli (16) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Özetle, RC Strasbourg Alsace 38,7% ile algoritmamızın favorisi. Modellenen skor 1-1 civarında, 2,5 üst (58%) ve KG var (61%) göstergeleri tabloyu tamamlıyor.

Frequently asked questions

Stade Brestois 29 ile RC Strasbourg Alsace ne zaman oynanacak? +

Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace maçı Çarşamba Mayıs 13, 2026 tarihinde saat 17:00'de Ligue 1'de oynanacak.

Stade Brestois 29 ve RC Strasbourg Alsace arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz RC Strasbourg Alsace'i 38,7% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Brest için 37,1%, beraberlik 24,3%, Strasbourg için 38,7%.

Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Stade Brestois 29 için 1,49 ve RC Strasbourg Alsace için 1,53 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace maçı için 2,5 üst gol olasılığını 58% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Her şeyi aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top