İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

UEFA Champions League · Hafta 5

Tahmin Sporting Clube de Portugal vs Manchester United FC

25 Kasım 2026 Çarşamba TSİ 23:00

Yapay zekamıza göre Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC maçının favorisi Sporting Clube de Portugal (galibiyet olasılığı %54,1). Başlama: 25 Kasım 2026 Çarşamba, TSİ 23:00.

25 Kasım 2026 Çarşamba tarihinde oynanacak Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC maçının ayrıntılı analizini keşfedin. YZ tahmini, karşılaştırmalı istatistikler, son form: maç öncesi bilmeniz gereken her şey.

Sporting Clube de Portugal için (10.) Manchester United FC takımını (17.) ağırlamak, sezon bitmeden iz bırakma fırsatı. YZ'mize göre Sporting Clube de Portugal hafif favoriyken maç her iki taraf için de çekişmeli ve belirleyici görünüyor.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Sporting Clube de Portugal: Luis Suárez (4)
  • 🎯 Son maçlarda 83% oranında iki takım da gol attı (Sporting Clube de Portugal)
  • 🗓️ 5. hafta, UEFA Champions League

Tahmin AI Predictor

Sporting CP galibiyeti
54,1%
Beraberlik
24,2%
Man United galibiyeti
21,7%
Olası skor
2-1
2,5 üstü gol
72%
İki takım da gol atar
69%
Beklenen goller (xG)
2,30 - 1,43
Premium · her sabah Günün bahisleri, Talacote araçlarıyla hesaplandı Tekli bahisler, gol alt/üst, 2/3 sistem ve 2 ila 5 seçimli kombineler: her biri olasılığı, oynanacak minimum oran ve kuralın gerçek geçmişiyle. Günün bahislerini gör →

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Sporting Clube de Portugal
10. (9 puan)
Manchester United FC
17. (6 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Sporting Clube de Portugal

Son form detayları (son 6 maç)

D D W W L L
2/6
G
2/6
B
2/6
M
Atılan gol/maç 1,83
Yenilen gol/maç 1,50
İki takım da gol atar 83%
2,5 üstü gol 67%
  • 2026-09-13 FC Famalicão 1-1 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-09-19 Sporting Clube de Portugal 2-2 FC Arouca
  • 2026-10-09 Sporting Clube de Braga 1-3 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-13 Racing Club de Lens 0-2 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-21 Sporting Clube de Portugal 2-3 LASK Linz
  • 2026-10-25 Sporting Clube de Portugal 1-2 Académico de Viseu FC

⚽ Gol kralı : Luis Suárez (4)

Son 6 karşılaşmasında Sporting Clube de Portugal 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet topladı. Hücum verimi maç başına 1,83 gol, savunma 1,50. Son maçların %83'sinde iki takım da gol attı.

Manchester United FC

Son form detayları (son 6 maç)

D D L D L L
0/6
G
3/6
B
3/6
M
Atılan gol/maç 0,67
Yenilen gol/maç 2,00
İki takım da gol atar 67%
2,5 üstü gol 33%
  • 2026-09-20 Fulham FC 1-1 Manchester United FC
  • 2026-10-10 Manchester United FC 1-1 Tottenham Hotspur FC
  • 2026-10-13 Club Atlético de Madrid 2-0 Manchester United FC
  • 2026-10-18 Leeds United FC 1-1 Manchester United FC
  • 2026-10-21 Como 1907 4-1 Manchester United FC
  • 2026-10-25 Manchester United FC 0-3 AFC Bournemouth

Son 6 karşılaşmasında Manchester United FC 0 galibiyet, 3 beraberlik ve 3 mağlubiyet topladı. Hücum verimi maç başına 0,67 gol, savunma 2,00. Son maçların %67'sinde iki takım da gol attı.

Analizimiz

Sporting Clube de Portugal (10. sıra) ile Manchester United FC (17. sıra) arasındaki puan farkı, YZ'mizin Sporting Clube de Portugal takımına olan güvenini kısmen açıklıyor. Beklenen goller Sporting CP için 2,30, Man United için 1,43, modeli baskın tarafın galibiyetine yönlendiriyor. Son geçmiş bu eğilimi doğruluyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Ağırlıklandırma motoru hücum/savunma xG'sini (%35 ağırlık), 5 maçlık form dinamiğini (%28), sıralama ve puanları (%20), aralarındaki maçları (%12) ve ev sahibi avantajını (%5) birleştiriyor. Nihai 1X2 sonucu %54,1 / %24,2 / %21,7 olarak çıkıyor.

🎯 Akılda kalanlar

  • ▸ Sporting Clube de Portugal'in son maçlarının 67%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Sporting Clube de Portugal'in son maçlarının 83%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Manchester United FC'in son maçlarının 67%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Sporting Clube de Portugal gol kralı: Luis Suárez (4).

Kararımız

Nihai tahmin: Sporting Clube de Portugal avantajlı (%54,1 kazanma olasılığı), 2-1 projeksiyonuyla. Gol pazarı (2,5 Üst %72, BTTS %69) bu maçın diğer ilgi çekici açısı olmaya devam ediyor.

Sıkça sorulan sorular

Sporting Clube de Portugal ile Manchester United FC ne zaman oynanacak? +

Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC maçı 25 Kasım 2026 Çarşamba tarihinde TSİ 23:00'de UEFA Champions League'de oynanacak.

Sporting Clube de Portugal ve Manchester United FC arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Sporting Clube de Portugal'i 54,1% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Sporting CP için 54,1%, beraberlik 24,2%, Man United için 21,7%.

Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Sporting Clube de Portugal için 2,30 ve Manchester United FC için 1,43 beklenen gol (xG) ile 2-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC maçı için 2,5 üst gol olasılığını 72% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık