İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Hafta 11

Tahmin Racing Club de Lens vs Toulouse FC

21 Kasım 2026 Cumartesi TSİ 22:45

Yapay zekamıza göre Racing Club de Lens - Toulouse FC maçının favorisi Racing Club de Lens (galibiyet olasılığı %46,8). Başlama: 21 Kasım 2026 Cumartesi, TSİ 22:45.

AI Predictor'ımız Ligue 1 maçı Racing Club de Lens - Toulouse FC karşılaşmasını inceledi. Karar: Racing Club de Lens %46,8 kazanma olasılığıyla başlıyor. Tam analiz aşağıda.

Racing Club de Lens (9. sıra, 13 puan), Toulouse FC (12. sıra, 10 puan) karşısında iyi sonuçları art arda getirmek istiyor. Bu Ligue 1 maçında motivasyon ve dinamik, ham istatistikler kadar ağır basacak.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 🎯 Gol kralı Toulouse FC: Casper Tengstedt (5)
  • 📊 Sıkı yarış: Racing Club de Lens (9.) ve Toulouse FC (12.) 3 puan arayla
  • ⚽ Toulouse FC bol gollü: son 6 maçta maç başı 2 gol
  • 📈 Racing Club de Lens'nın son maçlarının 83%'sinde 2,5 üstü gol

Tahmin AI Predictor

RC Lens galibiyeti
46,8%
Beraberlik
27,9%
Toulouse galibiyeti
25,3%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
61%
İki takım da gol atar
63%
Beklenen goller (xG)
1,85 - 1,32
Premium · her sabah Günün bahisleri, Talacote araçlarıyla hesaplandı Tekli bahisler, gol alt/üst, 2/3 sistem ve 2 ila 5 seçimli kombineler: her biri olasılığı, oynanacak minimum oran ve kuralın gerçek geçmişiyle. Günün bahislerini gör →

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Racing Club de Lens
9. (13 puan)
Toulouse FC
12. (10 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Racing Club de Lens

Son form detayları (son 6 maç)

D L W L W L
2/6
G
1/6
B
3/6
M
Atılan gol/maç 1,33
Yenilen gol/maç 1,83
İki takım da gol atar 67%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-10-09 Racing Club de Lens 2-1 Olympique Lyonnais
  • 2026-10-13 Racing Club de Lens 0-2 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-17 ES Troyes AC 1-3 Racing Club de Lens
  • 2026-10-21 Club Brugge KV 3-0 Racing Club de Lens

⚽ Gol kralı : Florian Thauvin (3)

Racing Club de Lens son 6 maçında 2G/1B/3M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 1,33 gol atıp 1,83 yiyor. 2,5 Üst %83, BTTS %67.

Toulouse FC

Son form detayları (son 6 maç)

D L D W D W
2/6
G
3/6
B
1/6
M
Atılan gol/maç 2,00
Yenilen gol/maç 1,50
İki takım da gol atar 67%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-08-29 Stade Brestois 29 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-03 Toulouse FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-09-12 FC Lorient 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-10-10 AS Monaco FC 2-2 Toulouse FC
  • 2026-10-16 Le Mans FC 0-3 Toulouse FC

⚽ Gol kralı : Casper Tengstedt (5)

Toulouse FC son 6 maçında 2G/3B/1M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 2,00 gol atıp 1,50 yiyor. 2,5 Üst %83, BTTS %67.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-04-17 Racing Club de Lens 3-2 Toulouse FCLigue 1
2026-01-02 Toulouse FC 0-3 Racing Club de LensLigue 1
2025-05-10 Toulouse FC 1-1 Racing Club de LensLigue 1
2025-01-05 Racing Club de Lens 0-1 Toulouse FCLigue 1

Analizimiz

Analizimiz birçok göstergeyi karşılaştırıyor: sıralama (13 - 10 puan), güncel dinamik (form – - –) ve hesaplanan xG (1,85 - 1,32). Özellikle asimetrik maçlara uygun Dixon-Coles modeli, Racing Club de Lens galibiyeti için %46,8 olasılık veriyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Somut olarak Poisson modeli ayarlanmış xG ortalamalarından gol dağılımını tahmin ediyor, ELO son performansa göre yeniden kalibre ediyor ve Dixon-Coles düşük skorları (0-0, 1-0, 1-1) düzeltiyor. Üçgenleme nihai tahmini üretiyor: %46,8 / %27,9 / %25,3.

🎯 Akılda kalanlar

  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Toulouse FC'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 67%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Toulouse FC'in son maçlarının 67%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Racing Club de Lens gol kralı: Florian Thauvin (3).
  • ▸ Toulouse FC gol kralı: Casper Tengstedt (5).

Kararımız

YZ'mizin kararı: Racing Club de Lens %46,8 kazanma şansıyla başlıyor, en olası skor 1-1. 2,5 Üst (%61) ve BTTS (%63) olasılıkları açık bir maç işaret ediyor.

Sıkça sorulan sorular

Racing Club de Lens ile Toulouse FC ne zaman oynanacak? +

Racing Club de Lens - Toulouse FC maçı 21 Kasım 2026 Cumartesi tarihinde TSİ 22:45'de Ligue 1'de oynanacak.

Racing Club de Lens ve Toulouse FC arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Racing Club de Lens'i 46,8% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: RC Lens için 46,8%, beraberlik 27,9%, Toulouse için 25,3%.

Racing Club de Lens - Toulouse FC maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Racing Club de Lens için 1,85 ve Toulouse FC için 1,32 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Racing Club de Lens - Toulouse FC maçı için 2,5 üst gol olasılığını 61% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık