İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Hafta 8

Tahmin Racing Club de Lens vs Paris FC

24 Ekim 2026 Cumartesi TSİ 21:45

Yapay zekamıza göre Racing Club de Lens - Paris FC maçının favorisi Racing Club de Lens (galibiyet olasılığı %35,0). Başlama: 24 Ekim 2026 Cumartesi, TSİ 21:45.

Racing Club de Lens - Paris FC: YZ'nin favori belirlemeyi reddettiği maçlardan biri. Olasılıklar: %35,0 / %30,6 / %34,5. Bahisçiler için bu oran profili genelde bir value bet fırsatı işaret eder — işte nedeni.

Racing Club de Lens (11. sıra, 7 puan), Paris FC (5. sıra, 11 puan) karşısında iyi sonuçları art arda getirmek istiyor. Bu Ligue 1 maçında motivasyon ve dinamik, ham istatistikler kadar ağır basacak.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 🎯 Gol kralı Paris FC: Lassine Sinayoko (4)
  • ⚽ Racing Club de Lens bol gollü: son 6 maçta maç başı 2 gol
  • 🎯 Son maçlarda 83% oranında iki takım da gol attı (Racing Club de Lens)
  • 📈 Racing Club de Lens'nın son maçlarının 83%'sinde 2,5 üstü gol

Tahmin AI Predictor

RC Lens galibiyeti
35,0%
Beraberlik
30,6%
Paris FC galibiyeti
34,5%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
55%
İki takım da gol atar
59%
Beklenen goller (xG)
1,44 - 1,43

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Racing Club de Lens
11. (7 puan)
Paris FC
5. (11 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Racing Club de Lens

Son form detayları (son 6 maç)

W L L W D L
2/6
G
1/6
B
3/6
M
Atılan gol/maç 2,00
Yenilen gol/maç 1,83
İki takım da gol atar 83%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-08-22 Racing Club de Lens 5-2 AJ Auxerre
  • 2026-08-29 RC Strasbourg Alsace 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-09-05 Racing Club de Lens 0-1 FC Lorient
  • 2026-09-10 SK Slavia Praha 2-3 Racing Club de Lens
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens

⚽ Gol kralı : Florian Thauvin (3)

Racing Club de Lens son 6 maçında 2G/1B/3M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 2,00 gol atıp 1,83 yiyor. 2,5 Üst %83, BTTS %83.

Paris FC

Son form detayları (son 6 maç)

D W W D W
3/5
G
2/5
B
0/5
M
Atılan gol/maç 1,60
Yenilen gol/maç 0,60
İki takım da gol atar 40%
2,5 üstü gol 60%
  • 2026-08-22 ES Troyes AC 0-0 Paris FC
  • 2026-08-30 Paris FC 3-0 OGC Nice
  • 2026-09-06 Olympique de Marseille 2-3 Paris FC
  • 2026-09-12 Paris FC 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-09-19 Paris FC 2-1 RC Strasbourg Alsace

⚽ Gol kralı : Lassine Sinayoko (4)

Paris FC son 6 maçında 3G/2B/0M bilançosuyla geliyor, maç başına ortalama 1,60 gol atıp 0,60 yiyor. 2,5 Üst %60, BTTS %40.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-02-14 Paris FC 0-5 Racing Club de LensLigue 1
2025-10-19 Racing Club de Lens 2-1 Paris FCLigue 1

Analizimiz

Racing Club de Lens (11. sıra) ile Paris FC (5. sıra) arasındaki puan farkı, YZ'mizin Racing Club de Lens takımına olan güvenini kısmen açıklıyor. Beklenen goller RC Lens için 1,44, Paris FC için 1,43, modeli baskın tarafın galibiyetine yönlendiriyor. Son geçmiş bu eğilimi doğruluyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Hesap, atılan/yenen gol ortalamalarına, 5 maçlık forma ve sıralama konumuna dayanıyor. Sonuç: 1X2 için %35,0 / %30,6 / %34,5, en olası skor 1-1.

🎯 Akılda kalanlar

  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 83%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Racing Club de Lens gol kralı: Florian Thauvin (3).
  • ▸ Paris FC gol kralı: Lassine Sinayoko (4).

Kararımız

Nihai tahmin: Racing Club de Lens avantajlı (%35,0 kazanma olasılığı), 1-1 projeksiyonuyla. Gol pazarı (2,5 Üst %55, BTTS %59) bu maçın diğer ilgi çekici açısı olmaya devam ediyor.

Sıkça sorulan sorular

Racing Club de Lens ile Paris FC ne zaman oynanacak? +

Racing Club de Lens - Paris FC maçı 24 Ekim 2026 Cumartesi tarihinde TSİ 21:45'de Ligue 1'de oynanacak.

Racing Club de Lens ve Paris FC arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Racing Club de Lens'i 35,0% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: RC Lens için 35,0%, beraberlik 30,6%, Paris FC için 34,5%.

Racing Club de Lens - Paris FC maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Racing Club de Lens için 1,44 ve Paris FC için 1,43 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Racing Club de Lens - Paris FC maçı için 2,5 üst gol olasılığını 55% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık