İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Matchday 34

Tahmin Olympique de Marseille vs Stade Rennais FC 1901

Pazar Mayıs 17, 2026 19:00

Üç algoritma Olympique de Marseille'in Stade Rennais FC 1901'e karşı maçını inceliyor: 1X2 olasılıkları %46,9 / %22,5 / %30,6, en olası skor 1-1.

Olympique de Marseille (6.) için Stade Rennais FC 1901 (5.)'i ağırlamak sezon sonundan önce damga vurma fırsatı. Olympique de Marseille hafif favori AI'ya göre, maç çekişmeli geçecek.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Olympique de Marseille: Mason Greenwood (16)
  • 🎯 Key scorer for Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (20)
  • 📊 Tight standings: Olympique de Marseille (6th) and Stade Rennais FC 1901 (5th) within 3 pts
  • ⚽ Stade Rennais FC 1901 scores heavily: 2.5 goals/match average over last 6
  • 🗓️ Matchday 34, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Marseille wins
46,9%
Draw
22,5%
Stade Rennais wins
30,6%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
64%
Both teams to score
65%
Expected goals (xG)
1,86 - 1,47

Simulate your bet on this match

$

Pick your bet

If you win, you walk away with
Net profit :

This simulation uses 1 of 3 AI algorithms. Premium unlocks all 3 for sharper predictions.

Ömür boyu Premium · 7€ Full simulator (parlays)

League standings

Olympique de Marseille
6 (56 pts)
Stade Rennais FC 1901
5 (59 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Olympique de Marseille

Recent form details (last 6 matches)

L W L D L W
2/6
W
1/6
D
3/6
L
Goals scored/match 1,00
Goals conceded/match 1,50
Both teams to score 50%
Over 2.5 goals 50%
  • 2026-04-05 AS Monaco FC 2-1 Olympique de Marseille
  • 2026-04-10 Olympique de Marseille 3-1 FC Metz
  • 2026-04-18 FC Lorient 2-0 Olympique de Marseille
  • 2026-04-26 Olympique de Marseille 1-1 OGC Nice
  • 2026-05-02 FC Nantes 3-0 Olympique de Marseille
  • 2026-05-10 Le Havre AC 0-1 Olympique de Marseille

⚽ Top scorer : Mason Greenwood (16)

Olympique de Marseille formu: 6 maçta 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet. Hücum ortalaması (1,00) ve savunma ortalaması (1,50) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 50% olarak hesaplanmış.

Stade Rennais FC 1901

Recent form details (last 6 matches)

W W W W L W
5/6
W
0/6
D
1/6
L
Goals scored/match 2,50
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 83%
Over 2.5 goals 100%
  • 2026-04-04 Stade Brestois 29 3-4 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 Stade Rennais FC 1901 2-1 FC Nantes
  • 2026-05-03 Olympique Lyonnais 4-2 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-05-10 Stade Rennais FC 1901 2-1 Paris FC

⚽ Top scorer : Esteban Lepaul (20)

Stade Rennais FC 1901 formu: 6 maçta 5 galibiyet, 0 beraberlik ve 1 mağlubiyet. Hücum ortalaması (2,50) ve savunma ortalaması (1,67) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 100% olarak hesaplanmış.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-08-15 Stade Rennais FC 1901 1-0 Olympique de MarseilleLigue 1
2025-05-17 Olympique de Marseille 4-2 Stade Rennais FC 1901Ligue 1
2025-01-11 Stade Rennais FC 1901 1-2 Olympique de MarseilleLigue 1
2024-03-17 Stade Rennais FC 1901 2-0 Olympique de MarseilleLigue 1

Our analysis

İstatistiksel olarak: Olympique de Marseille (6. sıra, 56 pt) Stade Rennais FC 1901 (5. sıra, 59 pt) ile karşılaşıyor. Son form (– - –) AI hesaplamasında ağır basıyor. 1,86 - 1,47 xG ile Poisson modeli yaklaşık 1-1 sonuç öngörüyor.

How our AI reaches this prediction

Ağırlıklandırma motoru hücum/savunma xG (35% ağırlık), 5 maçlık form dinamiği (28%), puan durumu ve puanlar (20%), karşılıklı maç geçmişi (12%) ve ev sahipliği avantajı (5%) birleştirir. Nihai 1X2 sonucu 46,9% / 22,5% / 30,6% olarak belirlenir.

🎯 Key takeaways

  • Stade Rennais FC 1901 is on a 4-match winning streak.
  • Over 2.5 goals has hit in 100% of Stade Rennais FC 1901's recent matches.
  • Both teams have scored in 83% of Stade Rennais FC 1901's recent matches.
  • Olympique de Marseille relies on Mason Greenwood (16) as the Ligue 1 top scorer.
  • Stade Rennais FC 1901 relies on Esteban Lepaul (20) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

AI'mızın hükmü: Olympique de Marseille 46,9% galibiyet olasılığıyla başlıyor, en olası skor 1-1. 2,5 üst (64%) ve KG var (65%) açık bir maç işaret ediyor.

Frequently asked questions

Olympique de Marseille ile Stade Rennais FC 1901 ne zaman oynanacak? +

Olympique de Marseille - Stade Rennais FC 1901 maçı dimanche mai 17, 2026 tarihinde saat 19:00'de Ligue 1'de oynanacak.

Olympique de Marseille ve Stade Rennais FC 1901 arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Olympique de Marseille'i 46,9% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Marseille için 46,9%, beraberlik 22,5%, Stade Rennais için 30,6%.

Olympique de Marseille - Stade Rennais FC 1901 maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Olympique de Marseille için 1,86 ve Stade Rennais FC 1901 için 1,47 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Olympique de Marseille - Stade Rennais FC 1901 maçı için 2,5 üst gol olasılığını 64% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Her şeyi aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top