İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Hafta 34

Tahmin OGC Nice vs FC Metz

Pazar Mayıs 17, 2026 19:00

Our AI Predictor examined the Ligue 1 clash OGC Nice vs FC Metz. Verdict: OGC Nice carries a 52,3% chance of winning. Full breakdown below.

For OGC Nice (31 pts on the board, 16 place), it's about defending home turf and capitalising on the advantage. FC Metz (16 pts, 18) has plenty at stake: a result here can reshape the top of the table.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı OGC Nice: Sofiane Diop (8)
  • 🎯 Gol kralı FC Metz: Gauthier Hein (8)
  • 📊 Sıkı yarış: OGC Nice (16.) ve FC Metz (18.) 15 puan arayla
  • 🎯 Son maçlarda 83% oranında iki takım da gol attı (OGC Nice)
  • 🗓️ 34. hafta, Ligue 1

Tahmin AI Predictor

Nice galibiyeti
52,3%
Beraberlik
22,0%
FC Metz galibiyeti
25,8%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
63%
İki takım da gol atar
63%
Beklenen goller (xG)
1,97 - 1,32

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Kazanırsan elinde olan
Net kâr :

Bu simülasyon 3 AI algoritmasından 1'ini kullanır. Premium daha keskin tahminler için 3'ünü de açar.

Ömür boyu Premium · 7€ Tam simülatör (kombineler)

Puan durumunda

OGC Nice
16. (31 puan)
FC Metz
18. (16 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

OGC Nice

Son form detayları (son 6 maç)

L D D D D L
0/6
G
4/6
B
2/6
M
Atılan gol/maç 0,83
Yenilen gol/maç 1,33
İki takım da gol atar 83%
2,5 üstü gol 33%
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-12 OGC Nice 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-18 Lille OSC 0-0 OGC Nice
  • 2026-04-26 Olympique de Marseille 1-1 OGC Nice
  • 2026-05-02 OGC Nice 1-1 Racing Club de Lens
  • 2026-05-10 AJ Auxerre 2-1 OGC Nice

⚽ Gol kralı : Sofiane Diop (8)

OGC Nice form: 0 wins, 4 draw(s), and 2 losses in 6 matches. Offensive average (0,83) and defensive average (1,33) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 33%.

FC Metz

Son form detayları (son 6 maç)

D L L D L L
0/6
G
2/6
B
4/6
M
Atılan gol/maç 1,17
Yenilen gol/maç 2,67
İki takım da gol atar 67%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-04-05 FC Metz 0-0 FC Nantes
  • 2026-04-10 Olympique de Marseille 3-1 FC Metz
  • 2026-04-19 FC Metz 1-3 Paris FC
  • 2026-04-26 Le Havre AC 4-4 FC Metz
  • 2026-05-02 FC Metz 1-2 AS Monaco FC
  • 2026-05-10 FC Metz 0-4 FC Lorient

⚽ Gol kralı : Gauthier Hein (8)

FC Metz form: 0 wins, 2 draw(s), and 4 losses in 6 matches. Offensive average (1,17) and defensive average (2,67) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 83%.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2025-11-09 FC Metz 2-1 OGC NiceLigue 1
2024-01-27 OGC Nice 1-0 FC MetzLigue 1
2023-10-07 FC Metz 0-1 OGC NiceLigue 1
2022-01-23 FC Metz 0-2 OGC NiceLigue 1
2021-11-27 OGC Nice 0-1 FC MetzLigue 1

Analizimiz

Our analysis cross-references several indicators: standings (31 pts vs 16 pts), current dynamics (form – vs –), and computed xG (1,97 vs 1,32). The Dixon-Coles model, especially suited to as

Tam analiz, AI tahmini, karar ve simülatör yalnızca Premium üyelere açıktır.

ymmetric matches, returns a 52,3% probability of a OGC Nice win.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

The weighting engine combines offensive/defensive xG (35% weight), 5-match form dynamics (28%), standings and points (20%), head-to-head (12%), and home advantage (5%). Final 1X2 result lands at 52,3% / 22,0% / 25,8%.

🎯 Akılda kalanlar

  • FC Metz'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • OGC Nice'in son maçlarının 83%'inde iki takım da gol attı.
  • FC Metz'in son maçlarının 67%'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice gol kralı: Sofiane Diop (8).
  • FC Metz gol kralı: Gauthier Hein (8).

Kararımız

In short, OGC Nice stands as our algorithm's favourite at 52,3%. The modelled scoreline sits around 1-1, and the Over 2.5 (63%) and BTTS (63%) indicators round out the picture for value bettors.

Sıkça sorulan sorular

OGC Nice ile FC Metz ne zaman oynanacak? +

OGC Nice - FC Metz maçı Pazar Mayıs 17, 2026 tarihinde saat 19:00'de Ligue 1'de oynanacak.

OGC Nice ve FC Metz arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz OGC Nice'i 52,3% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Nice için 52,3%, beraberlik 22,0%, FC Metz için 25,8%.

OGC Nice - FC Metz maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz OGC Nice için 1,97 ve FC Metz için 1,32 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu OGC Nice - FC Metz maçı için 2,5 üst gol olasılığını 63% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Hepsini aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top