İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Premier League · Hafta 13

Tahmin Newcastle United FC vs Manchester United FC

2 Aralık 2026 Çarşamba TSİ 23:15

Yapay zekamıza göre Newcastle United FC - Manchester United FC maçının favorisi Newcastle United FC (galibiyet olasılığı %43,9). Başlama: 2 Aralık 2026 Çarşamba, TSİ 23:15.

Premier League kapsamında Newcastle United FC ile Manchester United FC arasındaki mücadele heyecan vaat ediyor. AI Predictor'ımız 2 Aralık 2026 Çarşamba tarihli bu maçı analiz etti ve Newcastle United FC takımını %43,9 kazanma olasılığıyla favori gösteriyor.

Newcastle United FC (Premier League 13. sırası, 11 puan) bu maça evinde bir referans testi olarak giriyor. Manchester United FC (17. sıra, 7 puan) son düzlükte farkın açılmasına izin vermemek için konumunu doğrulamak zorunda.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Manchester United FC: Bryan Mbeumo (4)
  • 🗓️ 13. hafta, Premier League

Tahmin AI Predictor

Newcastle galibiyeti
43,9%
Beraberlik
28,9%
Man United galibiyeti
27,2%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
59%
İki takım da gol atar
61%
Beklenen goller (xG)
1,73 - 1,32
Premium · her sabah Günün bahisleri, Talacote araçlarıyla hesaplandı Tekli bahisler, gol alt/üst, 2/3 sistem ve 2 ila 5 seçimli kombineler: her biri olasılığı, oynanacak minimum oran ve kuralın gerçek geçmişiyle. Günün bahislerini gör →

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Newcastle United FC
13. (11 puan)
Manchester United FC
17. (7 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Newcastle United FC

Son form detayları (son 6 maç)

L W L L W L
2/6
G
0/6
B
4/6
M
Atılan gol/maç 1,00
Yenilen gol/maç 1,83
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 50%
  • 2026-09-14 Leeds United FC 4-1 Newcastle United FC
  • 2026-09-19 Newcastle United FC 2-1 Hull City AFC
  • 2026-10-12 Coventry City FC 4-1 Newcastle United FC
  • 2026-10-17 Newcastle United FC 0-1 Aston Villa FC
  • 2026-10-25 Crystal Palace FC 0-2 Newcastle United FC
  • 2026-11-02 Newcastle United FC 0-1 Everton FC

Newcastle United FC son bilançosu: son 6 maçta 2G-0B-4M. Maç başına ortalama 1,00 gol atıldı, 1,83 yendi. BTTS %50, 2,5 Üst %50 olarak gözlemlendi.

Manchester United FC

Son form detayları (son 6 maç)

L D L L L W
1/6
G
1/6
B
4/6
M
Atılan gol/maç 0,83
Yenilen gol/maç 2,33
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 50%
  • 2026-10-13 Club Atlético de Madrid 2-0 Manchester United FC
  • 2026-10-18 Leeds United FC 1-1 Manchester United FC
  • 2026-10-21 Como 1907 4-1 Manchester United FC
  • 2026-10-25 Manchester United FC 0-3 AFC Bournemouth
  • 2026-10-31 Chelsea FC 2-0 Manchester United FC
  • 2026-11-03 Manchester United FC 3-2 AS Roma

⚽ Gol kralı : Bryan Mbeumo (4)

Manchester United FC son bilançosu: son 6 maçta 1G-1B-4M. Maç başına ortalama 0,83 gol atıldı, 2,33 yendi. BTTS %50, 2,5 Üst %50 olarak gözlemlendi.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-03-04 Newcastle United FC 2-1 Manchester United FCPremier League
2025-12-26 Manchester United FC 1-0 Newcastle United FCPremier League
2025-04-13 Newcastle United FC 4-1 Manchester United FCPremier League
2024-12-30 Manchester United FC 0-2 Newcastle United FCPremier League
2024-05-15 Manchester United FC 3-2 Newcastle United FCPremier League

Analizimiz

Newcastle United FC (13. sıra) ile Manchester United FC (17. sıra) arasındaki puan farkı, YZ'mizin Newcastle United FC takımına olan güvenini kısmen açıklıyor. Beklenen goller Newcastle için 1,73, Man United için 1,32, modeli baskın tarafın galibiyetine yönlendiriyor. Son geçmiş bu eğilimi doğruluyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Hesap, atılan/yenen gol ortalamalarına, 5 maçlık forma ve sıralama konumuna dayanıyor. Sonuç: 1X2 için %43,9 / %28,9 / %27,2, en olası skor 1-1.

Kararımız

Kısacası Newcastle United FC %43,9 olasılıkla algoritmamızın favorisi olarak öne çıkıyor. Modellenmiş skor 1-1 civarında ve 2,5 Üst (%59) ile BTTS (%61) göstergeleri value bahisçileri için tabloyu tamamlıyor.

Sıkça sorulan sorular

Newcastle United FC ile Manchester United FC ne zaman oynanacak? +

Newcastle United FC - Manchester United FC maçı 2 Aralık 2026 Çarşamba tarihinde TSİ 23:15'de Premier League'de oynanacak.

Newcastle United FC ve Manchester United FC arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Newcastle United FC'i 43,9% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Newcastle için 43,9%, beraberlik 28,9%, Man United için 27,2%.

Newcastle United FC - Manchester United FC maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Newcastle United FC için 1,73 ve Manchester United FC için 1,32 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Newcastle United FC - Manchester United FC maçı için 2,5 üst gol olasılığını 59% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık