İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Hafta 9

Tahmin Lille OSC vs Racing Club de Lens

30 Ekim 2026 Cuma TSİ 23:05

Yapay zekamıza göre Lille OSC - Racing Club de Lens maçının favorisi Lille OSC (galibiyet olasılığı %48,9). Başlama: 30 Ekim 2026 Cuma, TSİ 23:05.

30 Ekim 2026 Cuma tarihinde Lille OSC ve Racing Club de Lens Ligue 1 kapsamında karşı karşıya geliyor. Talacote AI Predictor bu maçı Poisson, ELO ve Dixon-Coles modelleriyle inceledi: tahminimiz Lille OSC takımına hafif üstünlük veriyor.

Lille OSC (Ligue 1 2. sırası, 13 puan) bu maça evinde bir referans testi olarak giriyor. Racing Club de Lens (10. sıra, 7 puan) son düzlükte farkın açılmasına izin vermemek için konumunu doğrulamak zorunda.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Lille OSC: Tiago Santos (2)
  • 🎯 Gol kralı Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 📊 Puan farkı: Lille OSC (2.) vs Racing Club de Lens (10.)
  • ⚽ Racing Club de Lens bol gollü: son 6 maçta maç başı 2 gol
  • 🗓️ 9. hafta, Ligue 1

Tahmin AI Predictor

Lille galibiyeti
48,9%
Beraberlik
28,2%
RC Lens galibiyeti
22,9%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
58%
İki takım da gol atar
59%
Beklenen goller (xG)
1,82 - 1,19

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Ücretsiz önizleme
Premium, her maç sayfasında tam taktik analizin, yapay zekamızın ayrıntılı gerekçesinin, kilit noktaların, sonuç değerlendirmesinin ve kazanç simülatörünün kilidini günlük görüntüleme sınırı olmadan açar.
Kazanırsan elinde olan
—
Net kâr : —

Puan durumunda

Lille OSC
2. (13 puan)
Racing Club de Lens
10. (7 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Lille OSC

Son form detayları (son 6 maç)

W D W L W L
3/6
G
1/6
B
2/6
M
Atılan gol/maç 1,67
Yenilen gol/maç 1,17
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 50%
  • 2026-08-23 Angers SCO 0-2 Lille OSC
  • 2026-08-28 Lille OSC 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-03 Toulouse FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-09-08 Lille OSC 2-3 Real Betis Balompié
  • 2026-09-13 Lille OSC 2-0 ES Troyes AC
  • 2026-09-20 OGC Nice 2-1 Lille OSC

⚽ Gol kralı : Tiago Santos (2)

Lille OSC son bilançosu: son 6 maçta 3G-1B-2M. Maç başına ortalama 1,67 gol atıldı, 1,17 yendi. BTTS %50, 2,5 Üst %50 olarak gözlemlendi.

Racing Club de Lens

Son form detayları (son 6 maç)

W L L W D L
2/6
G
1/6
B
3/6
M
Atılan gol/maç 2,00
Yenilen gol/maç 1,83
İki takım da gol atar 83%
2,5 üstü gol 83%
  • 2026-08-22 Racing Club de Lens 5-2 AJ Auxerre
  • 2026-08-29 RC Strasbourg Alsace 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-09-05 Racing Club de Lens 0-1 FC Lorient
  • 2026-09-10 SK Slavia Praha 2-3 Racing Club de Lens
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens

⚽ Gol kralı : Florian Thauvin (3)

Racing Club de Lens son bilançosu: son 6 maçta 2G-1B-3M. Maç başına ortalama 2,00 gol atıldı, 1,83 yendi. BTTS %83, 2,5 Üst %83 olarak gözlemlendi.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-04-04 Lille OSC 3-0 Racing Club de LensLigue 1
2025-09-20 Racing Club de Lens 3-0 Lille OSCLigue 1
2025-03-30 Lille OSC 1-0 Racing Club de LensLigue 1
2024-10-26 Racing Club de Lens 0-2 Lille OSCLigue 1
2024-03-29 Lille OSC 2-1 Racing Club de LensLigue 1

Analizimiz

İstatistiksel olarak Lille OSC (2. sıra, 13 puan), Racing Club de Lens takımını (10. sıra, 7 puan) ağırlıyor. Her iki takımın son formu (Lille OSC için – ve Racing Club de Lens için –) YZ'mizin hesabında ağır basıyor.

Tam analiz, AI tahmini, karar ve simülatör yalnızca Premium üyelere açıktır.
Aç Aylık · $0.99/ay

Lille OSC için 1,82, Racing Club de Lens için 1,19 xG ile Poisson modelimiz 1-1 civarında bir final skoru öngörüyor.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Somut olarak Poisson modeli ayarlanmış xG ortalamalarından gol dağılımını tahmin ediyor, ELO son performansa göre yeniden kalibre ediyor ve Dixon-Coles düşük skorları (0-0, 1-0, 1-1) düzeltiyor. Üçgenleme nihai tahmini üretiyor: %48,9 / %28,2 / %22,9.

🎯 Akılda kalanlar

  • ▸ Lille OSC Ligue 1 ilk 3'ünde (2., 13 puan).
  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 83%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • ▸ Racing Club de Lens'in son maçlarının 83%'inde iki takım da gol attı.
  • ▸ Lille OSC gol kralı: Tiago Santos (2).
  • ▸ Racing Club de Lens gol kralı: Florian Thauvin (3).

Kararımız

YZ'mizin kararı: Lille OSC %48,9 kazanma şansıyla başlıyor, en olası skor 1-1. 2,5 Üst (%58) ve BTTS (%59) olasılıkları açık bir maç işaret ediyor.

Sıkça sorulan sorular

Lille OSC ile Racing Club de Lens ne zaman oynanacak? +

Lille OSC - Racing Club de Lens maçı 30 Ekim 2026 Cuma tarihinde TSİ 23:05'de Ligue 1'de oynanacak.

Lille OSC ve Racing Club de Lens arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Lille OSC'i 48,9% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Lille için 48,9%, beraberlik 28,2%, RC Lens için 22,9%.

Lille OSC - Racing Club de Lens maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Lille OSC için 1,82 ve Racing Club de Lens için 1,19 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Lille OSC - Racing Club de Lens maçı için 2,5 üst gol olasılığını 58% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Tam erişim hemen

Yukarı Çık