İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

UEFA Champions League · Hafta 2

Özet FC Bayern München vs Paris Saint-Germain FC

Çarşamba Mayıs 6, 2026 19:00 Maç bitti

Maç sonucu

1 1

Final score FC Bayern München 1-1 Paris Saint-Germain FC. The AI Predictor had projected 2-1, with Over 2.5 at 76% and BTTS at 73%. Post-match analysis and AI lessons below.

FC Bayern München hosts Paris Saint-Germain FC this Çarşamba at 19:00 in the UEFA Champions League. According to our AI, FC Bayern München approaches this match as the statistical favorite.

FC Bayern München (rank 2, 21 pts) is looking to string together strong results against Paris Saint-Germain FC (rank 11, 14 pts). Motivation and momentum will weigh as much as raw stats in this UEFA Champions League fixture.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı FC Bayern München: Harry Kane (13)
  • 🎯 Gol kralı Paris Saint-Germain FC: Khvicha Kvaratskhelia (10)
  • 📊 Puan farkı: FC Bayern München (2.) vs Paris Saint-Germain FC (11.)
  • ⚽ FC Bayern München bol gollü: son 6 maçta maç başı 3.83 gol
  • 🎯 Son maçlarda 83% oranında iki takım da gol attı (FC Bayern München)
  • 📈 FC Bayern München'nın son maçlarının 100%'sinde 2,5 üstü gol

Tahmin AI Predictor

Bayern galibiyeti
52,1%
Beraberlik
19,8%
PSG galibiyeti
28,2%
Olası skor
2-1
2,5 üstü gol
76%
İki takım da gol atar
73%
Beklenen goller (xG)
2,37 - 1,72

💸 Tekrar: tahminimizi izleseydin

AI'mız şöyle dedi: Bayern (52,1%, Oran 2,02)

❌ Tutmayan tahmin

Kaybeden bahis.

Tüm tahminler için Premium'u dene →

Puan durumunda

FC Bayern München
2. (21 puan)
Paris Saint-Germain FC
11. (14 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

FC Bayern München

Son form detayları (son 6 maç)

W W W W W L
5/6
G
0/6
B
1/6
M
Atılan gol/maç 3,83
Yenilen gol/maç 2,33
İki takım da gol atar 83%
2,5 üstü gol 100%
  • 2026-04-07 Real Madrid CF 1-2 FC Bayern München
  • 2026-04-11 FC St. Pauli 1910 0-5 FC Bayern München
  • 2026-04-15 FC Bayern München 4-3 Real Madrid CF
  • 2026-04-19 FC Bayern München 4-2 VfB Stuttgart
  • 2026-04-25 1. FSV Mainz 05 3-4 FC Bayern München
  • 2026-04-28 Paris Saint-Germain FC 5-4 FC Bayern München

⚽ Gol kralı : Harry Kane (13)

FC Bayern München arrives with a 5W/0D/1L record over its last 6 matches, scoring 3,83 goal(s) on average and conceding 2,33. Over 2.5 goals at 100%, BTTS at 83%.

Paris Saint-Germain FC

Son form detayları (son 6 maç)

W W L W W W
5/6
G
0/6
B
1/6
M
Atılan gol/maç 2,67
Yenilen gol/maç 1,00
İki takım da gol atar 33%
2,5 üstü gol 67%
  • 2026-04-08 Paris Saint-Germain FC 2-0 Liverpool FC
  • 2026-04-14 Liverpool FC 0-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-04-19 Paris Saint-Germain FC 1-2 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-22 Paris Saint-Germain FC 3-0 FC Nantes
  • 2026-04-25 Angers SCO 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-04-28 Paris Saint-Germain FC 5-4 FC Bayern München

⚽ Gol kralı : Khvicha Kvaratskhelia (10)

Paris Saint-Germain FC arrives with a 5W/0D/1L record over its last 6 matches, scoring 2,67 goal(s) on average and conceding 1,00. Over 2.5 goals at 67%, BTTS at 33%.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2026-04-28 Paris Saint-Germain FC 5-4 FC Bayern MünchenUEFA Champions League
2025-11-04 Paris Saint-Germain FC 1-2 FC Bayern MünchenUEFA Champions League
2024-11-26 FC Bayern München 1-0 Paris Saint-Germain FCUEFA Champions League
2023-03-08 FC Bayern München 2-0 Paris Saint-Germain FCUEFA Champions League

Analizimiz

Historical data and current form converge for this match. FC Bayern München (form: –) meets Paris Saint-Germain FC (form: –). The ELO algorithm adjusts implied odds and surfaces an Over 2.5 goals probabilit

Tam analiz, AI tahmini, karar ve simülatör yalnızca Premium üyelere açıktır.

y of 76% and a BTTS of 73% — interesting markets for value bettors.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

Our AI combines three algorithms: Poisson (goal distribution), ELO (relative team strength), and Dixon-Coles (low-score adjustment). Resulting probabilities: 52,1% Bayern win, 19,8% draw, 28,2% PSG win.

🎯 Akılda kalanlar

  • FC Bayern München UEFA Champions League ilk 3'ünde (2., 21 puan).
  • FC Bayern München 5 maçlık galibiyet serisinde.
  • FC Bayern München'in son maçlarının 100%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • Paris Saint-Germain FC'in son maçlarının 67%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • FC Bayern München'in son maçlarının 83%'inde iki takım da gol attı.
  • FC Bayern München gol kralı: Harry Kane (13).
  • Paris Saint-Germain FC gol kralı: Khvicha Kvaratskhelia (10).

Kararımız

Our AI's verdict: FC Bayern München has a 52,1% chance of winning, with the most likely scoreline being 2-1. The Over 2.5 (76%) and BTTS (73%) probabilities suggest an open match.

Sıkça sorulan sorular

FC Bayern München ile Paris Saint-Germain FC ne zaman oynanacak? +

FC Bayern München - Paris Saint-Germain FC maçı Çarşamba Mayıs 6, 2026 tarihinde saat 19:00'de UEFA Champions League'de oynanacak.

FC Bayern München ve Paris Saint-Germain FC arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz FC Bayern München'i 52,1% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Bayern için 52,1%, beraberlik 19,8%, PSG için 28,2%.

FC Bayern München - Paris Saint-Germain FC maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz FC Bayern München için 2,37 ve Paris Saint-Germain FC için 1,72 beklenen gol (xG) ile 2-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu FC Bayern München - Paris Saint-Germain FC maçı için 2,5 üst gol olasılığını 76% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Hepsini aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top