İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

La Liga · Hafta 37

Tahmin Athletic Club vs RC Celta de Vigo

Pazar Mayıs 17, 2026 17:00

Wide-open match this Pazar Mayıs 17, 2026: Athletic Club vs RC Celta de Vigo. Our AI Predictor returns a tight distribution (37,6% / 25,5% / 36,9%) — typical of the situations where value-bet analysis pays off. Breakdown below.

Athletic Club (9 in the La Liga, 44 pts) faces this match as a benchmark test on home soil. RC Celta de Vigo (6, 50 pts) needs to confirm its standing to avoid letting the gap widen down the stretch.

Akılda kalanlar

  • 🎯 Gol kralı Athletic Club: Gorka Guruzeta (9)
  • 🎯 Gol kralı RC Celta de Vigo: Borja Iglesias (15)
  • 📊 Sıkı yarış: Athletic Club (9.) ve RC Celta de Vigo (6.) 6 puan arayla
  • 🗓️ 37. hafta, La Liga

Tahmin AI Predictor

Athletic galibiyeti
37,6%
Beraberlik
25,5%
Celta galibiyeti
36,9%
Olası skor
1-1
2,5 üstü gol
52%
İki takım da gol atar
56%
Beklenen goller (xG)
1,39 - 1,37

Bu maça bahsini simüle et

$

Bahsini seç

Kazanırsan elinde olan
Net kâr :

Bu simülasyon 3 AI algoritmasından 1'ini kullanır. Premium daha keskin tahminler için 3'ünü de açar.

Ömür boyu Premium · 7€ Tam simülatör (kombineler)

Puan durumunda

Athletic Club
9. (44 puan)
RC Celta de Vigo
6. (50 puan)

Son form detayları (son 6 maç)

Athletic Club

Son form detayları (son 6 maç)

L W L W L L
2/6
G
0/6
B
4/6
M
Atılan gol/maç 1,33
Yenilen gol/maç 1,67
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 50%
  • 2026-04-12 Athletic Club 1-2 Villarreal CF
  • 2026-04-21 Athletic Club 1-0 CA Osasuna
  • 2026-04-25 Club Atlético de Madrid 3-2 Athletic Club
  • 2026-05-02 Deportivo Alavés 2-4 Athletic Club
  • 2026-05-10 Athletic Club 0-1 Valencia CF
  • 2026-05-13 RCD Espanyol de Barcelona 2-0 Athletic Club

⚽ Gol kralı : Gorka Guruzeta (9)

Recent record for Athletic Club: 2W-0D-4L over the last 6 matches. 1,33 goal(s) scored on average vs 1,67 conceded. BTTS observed at 50%, Over 2.5 at 50%.

RC Celta de Vigo

Son form detayları (son 6 maç)

L L L W W L
2/6
G
0/6
B
4/6
M
Atılan gol/maç 1,17
Yenilen gol/maç 1,67
İki takım da gol atar 50%
2,5 üstü gol 67%
  • 2026-04-12 RC Celta de Vigo 0-3 Real Oviedo
  • 2026-04-22 FC Barcelona 1-0 RC Celta de Vigo
  • 2026-04-26 Villarreal CF 2-1 RC Celta de Vigo
  • 2026-05-03 RC Celta de Vigo 3-1 Elche CF
  • 2026-05-09 Club Atlético de Madrid 0-1 RC Celta de Vigo
  • 2026-05-12 RC Celta de Vigo 2-3 Levante UD

⚽ Gol kralı : Borja Iglesias (15)

Recent record for RC Celta de Vigo: 2W-0D-4L over the last 6 matches. 1,17 goal(s) scored on average vs 1,67 conceded. BTTS observed at 50%, Over 2.5 at 67%.

⚔️ Karşılaşmalar (son 5 maç)

TarihMaçLig
2025-12-14 RC Celta de Vigo 2-0 Athletic ClubPrimera Division
2025-01-19 RC Celta de Vigo 1-2 Athletic ClubPrimera Division
2024-09-22 Athletic Club 3-1 RC Celta de VigoPrimera Division
2024-05-15 RC Celta de Vigo 2-1 Athletic ClubPrimera Division
2023-11-10 Athletic Club 4-3 RC Celta de VigoPrimera Division

Analizimiz

Historical data and current form converge for this match. Athletic Club (form: –) meets RC Celta de Vigo (form: –). The ELO algorithm adjusts implied odds and surfaces an Over 2.5 goals probability of 52% a

Tam analiz, AI tahmini, karar ve simülatör yalnızca Premium üyelere açıktır.

nd a BTTS of 56% — interesting markets for value bettors.

AI bu tahmine nasıl ulaşıyor

The calculation relies on average goals scored/conceded, 5-match form, and league position. Result: 37,6% / 25,5% / 36,9% for 1X2, with the most likely scoreline being 1-1.

🎯 Akılda kalanlar

  • RC Celta de Vigo'in son maçlarının 67%'inde 2,5 üstü gol oldu.
  • Athletic Club gol kralı: Gorka Guruzeta (9).
  • RC Celta de Vigo gol kralı: Borja Iglesias (15).

Kararımız

In short, Athletic Club stands as our algorithm's favourite at 37,6%. The modelled scoreline sits around 1-1, and the Over 2.5 (52%) and BTTS (56%) indicators round out the picture for value bettors.

Sıkça sorulan sorular

Athletic Club ile RC Celta de Vigo ne zaman oynanacak? +

Athletic Club - RC Celta de Vigo maçı Pazar Mayıs 17, 2026 tarihinde saat 17:00'de La Liga'de oynanacak.

Athletic Club ve RC Celta de Vigo arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz Athletic Club'i 37,6% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Athletic için 37,6%, beraberlik 25,5%, Celta için 36,9%.

Athletic Club - RC Celta de Vigo maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Athletic Club için 1,39 ve RC Celta de Vigo için 1,37 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Athletic Club - RC Celta de Vigo maçı için 2,5 üst gol olasılığını 52% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Hepsini aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top