İçeriğe geç
Talacote.com
İstatistiksel tahmin — garantili kazanç sistemi değil. Olasılıklar Poisson + ELO + Dixon-Coles ile genel verilerde hesaplanır.  ·  Metodolojiyi gör  ·  Sorumlu oyun

Ligue 1 · Matchday 33

Özet Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace

Pazar Mayıs 10, 2026 19:00 Match finished

Final score

1 1

Maç sona erdi: Angers SCO 1-1 RC Strasbourg Alsace. İlk AI tahminimiz RC Strasbourg Alsace'i 41,8% favori olarak veriyordu. Yaklaşan Ligue 1 maçlarını okumanızı kalibre etmek için gerçeklikle olasılıkları karşılaştırın.

Angers SCO - RC Strasbourg Alsace: AI'ın taraf tutmayı reddettiği maçlardan biri. Olasılıklar: 32,5% / 25,7% / 41,8%. Bahisçiler için bu oran profili genellikle bir value bet fırsatına işaret eder — işte nedeni.

Angers SCO (13.) için RC Strasbourg Alsace (8.)'i ağırlamak sezon sonundan önce damga vurma fırsatı. RC Strasbourg Alsace hafif favori AI'ya göre, maç çekişmeli geçecek.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for RC Strasbourg Alsace: Joaquín Panichelli (16)
  • 🗓️ Matchday 33, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Angers SCO wins
32,5%
Draw
25,7%
Strasbourg wins
41,8%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
50%
Both teams to score
54%
Expected goals (xG)
1,25 - 1,45

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Strasbourg (41,8%, Odds 2,52)

❌ Missed prediction

Losing bet.

Try Premium for all predictions →

League standings

Angers SCO
13 (34 pts)
RC Strasbourg Alsace
8 (46 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Angers SCO

Recent form details (last 6 matches)

L D L D L L
0/6
W
2/6
D
4/6
L
Goals scored/match 0,67
Goals conceded/match 2,33
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-20 Racing Club de Lens 5-1 Angers SCO
  • 2026-04-05 Angers SCO 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-18 Angers SCO 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-25 Angers SCO 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-05-03 AJ Auxerre 3-1 Angers SCO

Angers SCO formu: 6 maçta 0 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet. Hücum ortalaması (0,67) ve savunma ortalaması (2,33) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 67% olarak hesaplanmış.

RC Strasbourg Alsace

Recent form details (last 6 matches)

D W W L W L
3/6
W
1/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,67
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-15 RC Strasbourg Alsace 0-0 Paris FC
  • 2026-03-22 FC Nantes 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-03 RC Strasbourg Alsace 1-2 Toulouse FC

⚽ Top scorer : Joaquín Panichelli (16)

RC Strasbourg Alsace formu: 6 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet. Hücum ortalaması (1,67) ve savunma ortalaması (1,67) mevcut dinamiği aydınlatıyor, Over 2,5 olasılığı 83% olarak hesaplanmış.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-10-05 RC Strasbourg Alsace 5-0 Angers SCOLigue 1
2025-05-10 Angers SCO 2-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1
2024-09-15 RC Strasbourg Alsace 1-1 Angers SCOLigue 1
2023-02-18 RC Strasbourg Alsace 2-1 Angers SCOLigue 1
2022-10-09 Angers SCO 2-3 RC Strasbourg AlsaceLigue 1

Our analysis

Puan durumu farkı (Angers SCO 13., RC Strasbourg Alsace 8.) AI'mızın RC Strasbourg Alsace'e güvenini kısmen açıklıyor. xG: 1,25 Angers SCO için, 1,45 Strasbourg için.

How our AI reaches this prediction

Ağırlıklandırma motoru hücum/savunma xG (35% ağırlık), 5 maçlık form dinamiği (28%), puan durumu ve puanlar (20%), karşılıklı maç geçmişi (12%) ve ev sahipliği avantajı (5%) birleştirir. Nihai 1X2 sonucu 32,5% / 25,7% / 41,8% olarak belirlenir.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 83% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • RC Strasbourg Alsace relies on Joaquín Panichelli (16) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Özetle, RC Strasbourg Alsace 41,8% ile algoritmamızın favorisi. Modellenen skor 1-1 civarında, 2,5 üst (50%) ve KG var (54%) göstergeleri tabloyu tamamlıyor.

Frequently asked questions

Angers SCO ile RC Strasbourg Alsace ne zaman oynanacak? +

Angers SCO - RC Strasbourg Alsace maçı Pazar Mayıs 10, 2026 tarihinde saat 19:00'de Ligue 1'de oynanacak.

Angers SCO ve RC Strasbourg Alsace arasında favori kim? +

AI Predictor'umuz RC Strasbourg Alsace'i 41,8% galibiyet olasılığıyla favori seçer. Tam oranlar: Angers SCO için 32,5%, beraberlik 25,7%, Strasbourg için 41,8%.

Angers SCO - RC Strasbourg Alsace maçının olası skoru nedir? +

Poisson modelimiz Angers SCO için 1,25 ve RC Strasbourg Alsace için 1,45 beklenen gol (xG) ile 1-1 final skoru öngörür.

Bu maçta 2,5 üst gol olur mu? +

AI'mız bu Angers SCO - RC Strasbourg Alsace maçı için 2,5 üst gol olasılığını 50% tahmin ediyor.

Talacote bu tahmini nasıl hesaplıyor? +

AI Predictor'umuz üç algoritmayı birleştirir: Gol dağılımı için Poisson, göreli takım gücü için ELO ve düşük skor düzeltmesi için Dixon-Coles. Analiz form, puan durumu ve geçmiş verileri çapraz değerlendirir.

Ömür boyu erişim — tek seferlik ödeme, asla abonelik değil

Her şeyi aç · Ömür boyu Premium
Scroll to Top