Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Speelronde 33

Samenvatting Stade Rennais FC 1901 vs Paris FC

zondag mei 10, 2026 19:00 Wedstrijd afgelopen

Eindstand

2 1

Match over: Stade Rennais FC 1901 2-1 Paris FC. Our initial AI prediction had Stade Rennais FC 1901 favored at 49,4%. Compare reality with probabilities to calibrate your read on upcoming Ligue 1 matches.

Stade Rennais FC 1901 hosts Paris FC this zondag at 19:00 in the Ligue 1. According to our AI, Stade Rennais FC 1901 approaches this match as the statistical favorite.

For Stade Rennais FC 1901 (5), hosting Paris FC (11) is a chance to make a statement before the season ends. With Stade Rennais FC 1901 a slight favourite per our AI, the match looks tight and pivotal for both sides.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (19)
  • 🎯 Topscorer Paris FC: Ilan Kebbal (9)
  • ⚽ Stade Rennais FC 1901 scoort veel: 2.17 doelpunten/wedstrijd gemiddeld in 6 duels
  • 📈 Meer dan 2,5 goals in 83% van de laatste wedstrijden van Stade Rennais FC 1901
  • 🗓️ Speelronde 33, Ligue 1

Voorspelling AI Predictor

Winst Stade Rennais
49,4%
Gelijkspel
22,8%
Winst Paris FC
27,8%
Waarschijnlijke score
1-1
Meer dan 2,5 doelpunten
61%
Beide teams scoren
62%
Verwachte doelpunten (xG)
1,85 - 1,34

💸 Replay: als je onze voorspelling had gevolgd

Onze AI zei: Stade Rennais (49,4%, Quotering 2,13)

✅ Correcte voorspelling

Inzet Totaal rendement Nettowinst
10 $ 21,30 $ +11,30 $
50 $ 106,50 $ +56,50 $
100 $ 213,00 $ +113,00 $
Probeer Premium voor alle voorspellingen →

In de ranglijst

Stade Rennais FC 1901
5e (56 ptn)
Paris FC
11e (41 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Stade Rennais FC 1901

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D W W W W L
4/6
W
1/6
G
1/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,17
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,50
Beide teams scoren 67%
Meer dan 2,5 doelpunten 83%
  • 2026-03-22 Stade Rennais FC 1901 0-0 FC Metz
  • 2026-04-04 Stade Brestois 29 3-4 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 Stade Rennais FC 1901 2-1 FC Nantes
  • 2026-05-03 Olympique Lyonnais 4-2 Stade Rennais FC 1901

⚽ Topscorer : Esteban Lepaul (19)

Across its last 6 outings, Stade Rennais FC 1901 has 4 wins, 1 draw(s), and 1 defeat(s). Offensive output sits at 2,17 goal(s)/match, defensive at 1,50. Both teams have scored in 67% of recent games.

Paris FC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

W D W W L W
4/6
W
1/6
G
1/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,50
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,00
Beide teams scoren 67%
Meer dan 2,5 doelpunten 67%
  • 2026-03-22 Paris FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-04-05 FC Lorient 1-1 Paris FC
  • 2026-04-10 Paris FC 4-1 AS Monaco FC
  • 2026-04-19 FC Metz 1-3 Paris FC
  • 2026-04-26 Paris FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-05-03 Paris FC 4-0 Stade Brestois 29

⚽ Topscorer : Ilan Kebbal (9)

Across its last 6 outings, Paris FC has 4 wins, 1 draw(s), and 1 defeat(s). Offensive output sits at 2,50 goal(s)/match, defensive at 1,00. Both teams have scored in 67% of recent games.

⚔️ Onderlinge confrontaties (laatste 5 ontmoetingen)

DatumWedstrijdCompetitie
2025-11-07 Paris FC 0-1 Stade Rennais FC 1901Ligue 1

Onze analyse

Statistically, Stade Rennais FC 1901 (5 place, 56 pts) hosts Paris FC (11 place, 41 pts). Both teams' recent form (– for Stade Rennais FC 1901 and – for Paris FC) weighs heavily in our AI's calculation.

De volledige analyse, AI-voorspelling, oordeel en simulator zijn alleen beschikbaar voor Premium-leden.
Ontgrendelen

With an xG of 1,85 for Stade Rennais FC 1901 versus 1,34 for Paris FC, our Poisson model projects a final score around 1-1.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

The weighting engine combines offensive/defensive xG (35% weight), 5-match form dynamics (28%), standings and points (20%), head-to-head (12%), and home advantage (5%). Final 1X2 result lands at 49,4% / 22,8% / 27,8%.

🎯 Onthouden

  • Meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de recente wedstrijden van Stade Rennais FC 1901.
  • Meer dan 2,5 doelpunten in 67% van de recente wedstrijden van Paris FC.
  • Beide teams scoorden in 67% van de recente wedstrijden van Stade Rennais FC 1901.
  • Beide teams scoorden in 67% van de recente wedstrijden van Paris FC.
  • Topscorer Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (19).
  • Topscorer Paris FC: Ilan Kebbal (9).

Ons oordeel

Bottom line: our models converge on a Stade Rennais FC 1901 win (49,4%) with a typical scoreline of 1-1. Worth noting the 61% Over 2.5 reading and the 62% BTTS — two markets to study.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Stade Rennais FC 1901 vs Paris FC gespeeld? +

De wedstrijd Stade Rennais FC 1901 - Paris FC staat gepland op zondag mei 10, 2026 om 19:00 in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Stade Rennais FC 1901 en Paris FC? +

Onze AI Predictor kiest Stade Rennais FC 1901 als favoriet met 49,4% winkans. Volledige odds: 49,4% voor Stade Rennais, 22,8% gelijkspel, 27,8% voor Paris FC.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Stade Rennais FC 1901 vs Paris FC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,85 voor Stade Rennais FC 1901 en 1,34 voor Paris FC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 61% voor deze Stade Rennais FC 1901 - Paris FC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven