Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

UEFA Champions League · Speelronde 5

Voorspelling Sporting Clube de Portugal vs Manchester United FC

woensdag 25 november 2026 21:00 (Nederlandse tijd)

Volgens onze AI is Sporting Clube de Portugal favoriet in Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC, met 54,1% winkans. Aftrap: woensdag 25 november 2026 om 21:00 (Nederlandse tijd).

Lees onze gedetailleerde analyse van Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC, die wordt gespeeld op woensdag 25 november 2026. AI-voorspelling, vergeleken statistieken, recente vorm: alles wat je moet weten voor het aftrappen.

Voor Sporting Clube de Portugal (10e) is het ontvangen van Manchester United FC (17e) een kans om indruk te maken voor het einde van het seizoen. Met Sporting Clube de Portugal licht favoriet volgens onze AI oogt de wedstrijd strak en cruciaal voor beide ploegen.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Sporting Clube de Portugal: Luis Suárez (4)
  • 🎯 Beide scoorden in 83% van de laatste wedstrijden van Sporting Clube de Portugal
  • 🗓️ Speelronde 5, UEFA Champions League

Voorspelling AI Predictor

Winst Sporting CP
54,1%
Gelijkspel
24,2%
Winst Man United
21,7%
Waarschijnlijke score
2-1
Meer dan 2,5 doelpunten
72%
Beide teams scoren
69%
Verwachte doelpunten (xG)
2,30 - 1,43
Premium · elke ochtend De weddenschappen van de dag, berekend met de Talacote-tools Enkele weddenschappen, meer/minder goals, 2/3 en combi's van 2 tot 5 selecties: elk met zijn kans, de minimumodd om in te zetten en het echte trackrecord van de regel. Bekijk de weddenschappen van de dag →

Simuleer je inzet op deze wedstrijd

$

Kies je inzet

Gratis voorbeeld
Premium ontgrendelt op elke wedstrijdpagina de volledige tactische analyse, de gedetailleerde onderbouwing van onze AI, de kernpunten, de conclusie en de winstsimulator, zonder dagelijkse weergavelimiet.
Als je wint, ga je weg met
—
Nettowinst : —

In de ranglijst

Sporting Clube de Portugal
10e (9 ptn)
Manchester United FC
17e (6 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Sporting Clube de Portugal

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D D W W L L
2/6
W
2/6
G
2/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 1,83
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,50
Beide teams scoren 83%
Meer dan 2,5 doelpunten 67%
  • 2026-09-13 FC Famalicão 1-1 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-09-19 Sporting Clube de Portugal 2-2 FC Arouca
  • 2026-10-09 Sporting Clube de Braga 1-3 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-13 Racing Club de Lens 0-2 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-21 Sporting Clube de Portugal 2-3 LASK Linz
  • 2026-10-25 Sporting Clube de Portugal 1-2 Académico de Viseu FC

⚽ Topscorer : Luis Suárez (4)

Over de laatste 6 optredens heeft Sporting Clube de Portugal 2 zeges, 2 gelijkspel(len) en 2 nederla(a)g(en). Offensief rendement op 1,83 doelpunt(en)/wedstrijd, defensief op 1,50. Beide teams scoorden in 83% van de recente duels.

Manchester United FC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D D L D L L
0/6
W
3/6
G
3/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 0,67
Doelpunten tegen/wedstrijd 2,00
Beide teams scoren 67%
Meer dan 2,5 doelpunten 33%
  • 2026-09-20 Fulham FC 1-1 Manchester United FC
  • 2026-10-10 Manchester United FC 1-1 Tottenham Hotspur FC
  • 2026-10-13 Club Atlético de Madrid 2-0 Manchester United FC
  • 2026-10-18 Leeds United FC 1-1 Manchester United FC
  • 2026-10-21 Como 1907 4-1 Manchester United FC
  • 2026-10-25 Manchester United FC 0-3 AFC Bournemouth

Over de laatste 6 optredens heeft Manchester United FC 0 zeges, 3 gelijkspel(len) en 3 nederla(a)g(en). Offensief rendement op 0,67 doelpunt(en)/wedstrijd, defensief op 2,00. Beide teams scoorden in 67% van de recente duels.

Onze analyse

Het klassementsgat tussen Sporting Clube de Portugal (10e plaats) en Manchester United FC (17e plaats) verklaart deels het vertrouwen van onze AI in Sporting Clube de Portugal. De verwachte doelpunten zijn 2,30 voor Sporting CP en 1,43 voor Man United, wat het model naar een zege van de dominante ploeg stuurt.

De volledige analyse, AI-voorspelling, oordeel en simulator zijn alleen beschikbaar voor Premium-leden.
Ontgrendelen Maandelijks · $0.99/mnd

De recente historie bevestigt deze trend.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

De wegingsmotor combineert offensieve/defensieve xG (35% gewicht), vormdynamiek over 5 wedstrijden (28%), klassement en punten (20%), onderlinge duels (12%) en thuisvoordeel (5%). Het uiteindelijke 1X2-resultaat komt op 54,1% / 24,2% / 21,7%.

🎯 Onthouden

  • ▸ Meer dan 2,5 doelpunten in 67% van de recente wedstrijden van Sporting Clube de Portugal.
  • ▸ Beide teams scoorden in 83% van de recente wedstrijden van Sporting Clube de Portugal.
  • ▸ Beide teams scoorden in 67% van de recente wedstrijden van Manchester United FC.
  • ▸ Topscorer Sporting Clube de Portugal: Luis Suárez (4).

Ons oordeel

Eindvoorspelling: voordeel voor Sporting Clube de Portugal (54,1% winkans) met een 2-1-projectie. De doelpuntenmarkt (Meer dan 2,5 op 72%, BTTS op 69%) blijft de andere interessante invalshoek van deze wedstrijd.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Sporting Clube de Portugal vs Manchester United FC gespeeld? +

De wedstrijd Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC staat gepland op woensdag 25 november 2026 om 21:00 (Nederlandse tijd) in de UEFA Champions League.

Wie is de favoriet tussen Sporting Clube de Portugal en Manchester United FC? +

Onze AI Predictor kiest Sporting Clube de Portugal als favoriet met 54,1% winkans. Volledige odds: 54,1% voor Sporting CP, 24,2% gelijkspel, 21,7% voor Man United.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Sporting Clube de Portugal vs Manchester United FC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 2-1, met verwachte doelpunten (xG) van 2,30 voor Sporting Clube de Portugal en 1,43 voor Manchester United FC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 72% voor deze Sporting Clube de Portugal - Manchester United FC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Volledige toegang nu meteen

Scroll naar boven