Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Speelronde 8

Voorspelling Racing Club de Lens vs Paris FC

zaterdag 24 oktober 2026 20:45 (Nederlandse tijd)

Volgens onze AI is Racing Club de Lens favoriet in Racing Club de Lens - Paris FC, met 35,0% winkans. Aftrap: zaterdag 24 oktober 2026 om 20:45 (Nederlandse tijd).

Racing Club de Lens vs Paris FC: een van die wedstrijden waarin de AI weigert te kiezen. Kansen: 35,0% / 30,6% / 34,5%. Voor wedders signaleert dit quoteringsprofiel vaak een value-betkans — hier is waarom.

Racing Club de Lens (plaats 10, 7 ptn) wil sterke resultaten aaneenrijgen tegen Paris FC (plaats 5, 11 ptn). Motivatie en momentum wegen even zwaar als de ruwe statistiek in dit Ligue 1-duel.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 🎯 Topscorer Paris FC: Lassine Sinayoko (4)
  • ⚽ Racing Club de Lens scoort veel: 2 doelpunten/wedstrijd gemiddeld in 6 duels
  • 🎯 Beide scoorden in 83% van de laatste wedstrijden van Racing Club de Lens
  • 📈 Meer dan 2,5 goals in 83% van de laatste wedstrijden van Racing Club de Lens

Voorspelling AI Predictor

Winst RC Lens
35,0%
Gelijkspel
30,6%
Winst Paris FC
34,5%
Waarschijnlijke score
1-1
Meer dan 2,5 doelpunten
55%
Beide teams scoren
59%
Verwachte doelpunten (xG)
1,44 - 1,43

Simuleer je inzet op deze wedstrijd

$

Kies je inzet

Gratis voorbeeld
Premium ontgrendelt op elke wedstrijdpagina de volledige tactische analyse, de gedetailleerde onderbouwing van onze AI, de kernpunten, de conclusie en de winstsimulator, zonder dagelijkse weergavelimiet.
Als je wint, ga je weg met
—
Nettowinst : —

In de ranglijst

Racing Club de Lens
10e (7 ptn)
Paris FC
5e (11 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Racing Club de Lens

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

W L L W D L
2/6
W
1/6
G
3/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,00
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,83
Beide teams scoren 83%
Meer dan 2,5 doelpunten 83%
  • 2026-08-22 Racing Club de Lens 5-2 AJ Auxerre
  • 2026-08-29 RC Strasbourg Alsace 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-09-05 Racing Club de Lens 0-1 FC Lorient
  • 2026-09-10 SK Slavia Praha 2-3 Racing Club de Lens
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens

⚽ Topscorer : Florian Thauvin (3)

Racing Club de Lens komt aan met een balans van 2W/1G/3V over de laatste 6 wedstrijden, gemiddeld 2,00 doelpunt(en) scorend en 1,83 incasserend. Meer dan 2,5 op 83%, BTTS op 83%.

Paris FC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D W W D W
3/5
W
2/5
G
0/5
V
Doelpunten voor/wedstrijd 1,60
Doelpunten tegen/wedstrijd 0,60
Beide teams scoren 40%
Meer dan 2,5 doelpunten 60%
  • 2026-08-22 ES Troyes AC 0-0 Paris FC
  • 2026-08-30 Paris FC 3-0 OGC Nice
  • 2026-09-06 Olympique de Marseille 2-3 Paris FC
  • 2026-09-12 Paris FC 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-09-19 Paris FC 2-1 RC Strasbourg Alsace

⚽ Topscorer : Lassine Sinayoko (4)

Paris FC komt aan met een balans van 3W/2G/0V over de laatste 6 wedstrijden, gemiddeld 1,60 doelpunt(en) scorend en 0,60 incasserend. Meer dan 2,5 op 60%, BTTS op 40%.

⚔️ Onderlinge confrontaties (laatste 5 ontmoetingen)

DatumWedstrijdCompetitie
2026-02-14 Paris FC 0-5 Racing Club de LensLigue 1
2025-10-19 Racing Club de Lens 2-1 Paris FCLigue 1

Onze analyse

Het klassementsgat tussen Racing Club de Lens (10e plaats) en Paris FC (5e plaats) verklaart deels het vertrouwen van onze AI in Racing Club de Lens. De verwachte doelpunten zijn 1,44 voor RC Lens en 1,43 voor Paris FC, wat het model naar een zege van de dominante ploeg stuurt. De recente historie bevestigt deze trend.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

De berekening steunt op gemiddelde gescoorde/tegen doelpunten, de vorm over 5 wedstrijden en de klassementspositie. Resultaat: 35,0% / 30,6% / 34,5% voor de 1X2, met als meest waarschijnlijke stand 1-1.

🎯 Onthouden

  • ▸ Meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • ▸ Beide teams scoorden in 83% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • ▸ Topscorer Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3).
  • ▸ Topscorer Paris FC: Lassine Sinayoko (4).

Ons oordeel

Eindvoorspelling: voordeel voor Racing Club de Lens (35,0% winkans) met een 1-1-projectie. De doelpuntenmarkt (Meer dan 2,5 op 55%, BTTS op 59%) blijft de andere interessante invalshoek van deze wedstrijd.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Racing Club de Lens vs Paris FC gespeeld? +

De wedstrijd Racing Club de Lens - Paris FC staat gepland op zaterdag 24 oktober 2026 om 20:45 (Nederlandse tijd) in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Racing Club de Lens en Paris FC? +

Onze AI Predictor kiest Racing Club de Lens als favoriet met 35,0% winkans. Volledige odds: 35,0% voor RC Lens, 30,6% gelijkspel, 34,5% voor Paris FC.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Racing Club de Lens vs Paris FC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,44 voor Racing Club de Lens en 1,43 voor Paris FC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 55% voor deze Racing Club de Lens - Paris FC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Volledige toegang nu meteen

Scroll naar boven