Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Speelronde 34

Voorspelling Olympique Lyonnais vs Racing Club de Lens

zondag mei 17, 2026 19:00

Balanced fixture for Olympique Lyonnais - Racing Club de Lens on zondag mei 17, 2026. No clear AI favorite: 40,4% home, 24,6% draw, 35,0% away. Statistical details settle the duel on the margins.

Olympique Lyonnais (rank 4, 60 pts) is looking to string together strong results against Racing Club de Lens (rank 2, 67 pts). Motivation and momentum will weigh as much as raw stats in this Ligue 1 fixture.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Olympique Lyonnais: Corentin Tolisso (11)
  • 🎯 Topscorer Racing Club de Lens: Odsonne Edouard (12)
  • 📊 Klassement dicht bijeen: Olympique Lyonnais (4e) en Racing Club de Lens (2e), 7 ptn
  • ⚽ Olympique Lyonnais scoort veel: 2 doelpunten/wedstrijd gemiddeld in 6 duels
  • 🗓️ Speelronde 34, Ligue 1

Voorspelling AI Predictor

Winst Olympique Lyon
40,4%
Gelijkspel
24,6%
Winst RC Lens
35,0%
Waarschijnlijke score
1-1
Meer dan 2,5 doelpunten
56%
Beide teams scoren
59%
Verwachte doelpunten (xG)
1,53 - 1,41

Simuleer je inzet op deze wedstrijd

$

Kies je inzet

Als je wint, ga je weg met
Nettowinst :

Deze simulatie gebruikt 1 van 3 AI-algoritmen. Premium ontgrendelt alle 3 voor scherpere voorspellingen.

Levenslang Premium · 7€ Volledige simulator (combi's)

In de ranglijst

Olympique Lyonnais
4e (60 ptn)
Racing Club de Lens
2e (67 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Olympique Lyonnais

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D W W W W L
4/6
W
1/6
G
1/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,00
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,17
Beide teams scoren 67%
Meer dan 2,5 doelpunten 67%
  • 2026-04-05 Angers SCO 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-12 Olympique Lyonnais 2-0 FC Lorient
  • 2026-04-19 Paris Saint-Germain FC 1-2 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-25 Olympique Lyonnais 3-2 AJ Auxerre
  • 2026-05-03 Olympique Lyonnais 4-2 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-05-10 Toulouse FC 2-1 Olympique Lyonnais

⚽ Topscorer : Corentin Tolisso (11)

Olympique Lyonnais arrives with a 4W/1D/1L record over its last 6 matches, scoring 2,00 goal(s) on average and conceding 1,17. Over 2.5 goals at 67%, BTTS at 67%.

Racing Club de Lens

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

W L W D D W
3/6
W
2/6
G
1/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,17
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,67
Beide teams scoren 67%
Meer dan 2,5 doelpunten 67%
  • 2026-03-20 Racing Club de Lens 5-1 Angers SCO
  • 2026-04-04 Lille OSC 3-0 Racing Club de Lens
  • 2026-04-17 Racing Club de Lens 3-2 Toulouse FC
  • 2026-04-24 Stade Brestois 29 3-3 Racing Club de Lens
  • 2026-05-02 OGC Nice 1-1 Racing Club de Lens
  • 2026-05-08 Racing Club de Lens 1-0 FC Nantes

⚽ Topscorer : Odsonne Edouard (12)

Racing Club de Lens arrives with a 3W/2D/1L record over its last 6 matches, scoring 2,17 goal(s) on average and conceding 1,67. Over 2.5 goals at 67%, BTTS at 67%.

⚔️ Onderlinge confrontaties (laatste 5 ontmoetingen)

DatumWedstrijdCompetitie
2025-08-16 Racing Club de Lens 0-1 Olympique LyonnaisLigue 1
2025-05-04 Olympique Lyonnais 1-2 Racing Club de LensLigue 1
2024-09-15 Racing Club de Lens 0-0 Olympique LyonnaisLigue 1
2024-03-03 Olympique Lyonnais 0-3 Racing Club de LensLigue 1

Onze analyse

Our analysis cross-references several indicators: standings (60 pts vs 67 pts), current dynamics (form – vs –), and computed xG (1,53 vs 1,41). The Dixon-Coles model, especially su

De volledige analyse, AI-voorspelling, oordeel en simulator zijn alleen beschikbaar voor Premium-leden.
Ontgrendelen

ited to asymmetric matches, returns a 40,4% probability of a Olympique Lyonnais win.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

The weighting engine combines offensive/defensive xG (35% weight), 5-match form dynamics (28%), standings and points (20%), head-to-head (12%), and home advantage (5%). Final 1X2 result lands at 40,4% / 24,6% / 35,0%.

🎯 Onthouden

  • Racing Club de Lens staat in de top 3 van Ligue 1 (2e, 67 ptn).
  • Meer dan 2,5 doelpunten in 67% van de recente wedstrijden van Olympique Lyonnais.
  • Meer dan 2,5 doelpunten in 67% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • Beide teams scoorden in 67% van de recente wedstrijden van Olympique Lyonnais.
  • Beide teams scoorden in 67% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • Topscorer Olympique Lyonnais: Corentin Tolisso (11).
  • Topscorer Racing Club de Lens: Odsonne Edouard (12).

Ons oordeel

Bottom line: our models converge on a Olympique Lyonnais win (40,4%) with a typical scoreline of 1-1. Worth noting the 56% Over 2.5 reading and the 59% BTTS — two markets to study.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Olympique Lyonnais vs Racing Club de Lens gespeeld? +

De wedstrijd Olympique Lyonnais - Racing Club de Lens staat gepland op zondag mei 17, 2026 om 19:00 in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Olympique Lyonnais en Racing Club de Lens? +

Onze AI Predictor kiest Olympique Lyonnais als favoriet met 40,4% winkans. Volledige odds: 40,4% voor Olympique Lyon, 24,6% gelijkspel, 35,0% voor RC Lens.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Olympique Lyonnais vs Racing Club de Lens? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,53 voor Olympique Lyonnais en 1,41 voor Racing Club de Lens.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 56% voor deze Olympique Lyonnais - Racing Club de Lens wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven