Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Speelronde 9

Voorspelling Lille OSC vs Racing Club de Lens

vrijdag 30 oktober 2026 21:05 (Nederlandse tijd)

Volgens onze AI is Lille OSC favoriet in Lille OSC - Racing Club de Lens, met 48,9% winkans. Aftrap: vrijdag 30 oktober 2026 om 21:05 (Nederlandse tijd).

Op vrijdag 30 oktober 2026 treffen Lille OSC en Racing Club de Lens elkaar in de Ligue 1. Talacote AI Predictor analyseerde deze wedstrijd met de Poisson-, ELO- en Dixon-Coles-modellen: onze voorspelling geeft Lille OSC een licht voordeel.

Lille OSC (2e in de Ligue 1, 13 ptn) gaat deze wedstrijd in als een ijkpunttest op eigen veld. Racing Club de Lens (10e, 7 ptn) moet zijn positie bevestigen om het gat in de slotfase niet te laten groeien.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Lille OSC: Tiago Santos (2)
  • 🎯 Topscorer Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 📊 Verschil op ranglijst: Lille OSC (2e) vs Racing Club de Lens (10e)
  • ⚽ Racing Club de Lens scoort veel: 2 doelpunten/wedstrijd gemiddeld in 6 duels
  • 🗓️ Speelronde 9, Ligue 1

Voorspelling AI Predictor

Winst Lille
48,9%
Gelijkspel
28,2%
Winst RC Lens
22,9%
Waarschijnlijke score
1-1
Meer dan 2,5 doelpunten
58%
Beide teams scoren
59%
Verwachte doelpunten (xG)
1,82 - 1,19

Simuleer je inzet op deze wedstrijd

$

Kies je inzet

Gratis voorbeeld
Premium ontgrendelt op elke wedstrijdpagina de volledige tactische analyse, de gedetailleerde onderbouwing van onze AI, de kernpunten, de conclusie en de winstsimulator, zonder dagelijkse weergavelimiet.
Als je wint, ga je weg met
—
Nettowinst : —

In de ranglijst

Lille OSC
2e (13 ptn)
Racing Club de Lens
10e (7 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Lille OSC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

W D W L W L
3/6
W
1/6
G
2/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 1,67
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,17
Beide teams scoren 50%
Meer dan 2,5 doelpunten 50%
  • 2026-08-23 Angers SCO 0-2 Lille OSC
  • 2026-08-28 Lille OSC 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-03 Toulouse FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-09-08 Lille OSC 2-3 Real Betis Balompié
  • 2026-09-13 Lille OSC 2-0 ES Troyes AC
  • 2026-09-20 OGC Nice 2-1 Lille OSC

⚽ Topscorer : Tiago Santos (2)

Recente balans voor Lille OSC: 3W-1G-2V over de laatste 6 wedstrijden. 1,67 doelpunt(en) gescoord gemiddeld tegen 1,17 geïncasseerd. BTTS waargenomen op 50%, Meer dan 2,5 op 50%.

Racing Club de Lens

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

W L L W D L
2/6
W
1/6
G
3/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,00
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,83
Beide teams scoren 83%
Meer dan 2,5 doelpunten 83%
  • 2026-08-22 Racing Club de Lens 5-2 AJ Auxerre
  • 2026-08-29 RC Strasbourg Alsace 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-09-05 Racing Club de Lens 0-1 FC Lorient
  • 2026-09-10 SK Slavia Praha 2-3 Racing Club de Lens
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens

⚽ Topscorer : Florian Thauvin (3)

Recente balans voor Racing Club de Lens: 2W-1G-3V over de laatste 6 wedstrijden. 2,00 doelpunt(en) gescoord gemiddeld tegen 1,83 geïncasseerd. BTTS waargenomen op 83%, Meer dan 2,5 op 83%.

⚔️ Onderlinge confrontaties (laatste 5 ontmoetingen)

DatumWedstrijdCompetitie
2026-04-04 Lille OSC 3-0 Racing Club de LensLigue 1
2025-09-20 Racing Club de Lens 3-0 Lille OSCLigue 1
2025-03-30 Lille OSC 1-0 Racing Club de LensLigue 1
2024-10-26 Racing Club de Lens 0-2 Lille OSCLigue 1
2024-03-29 Lille OSC 2-1 Racing Club de LensLigue 1

Onze analyse

Statistisch ontvangt Lille OSC (2e plaats, 13 ptn) Racing Club de Lens (10e plaats, 7 ptn). De recente vorm van beide teams (– voor Lille OSC en – voor Racing Club de Lens) weegt zwaar in de berekening van onze AI.

De volledige analyse, AI-voorspelling, oordeel en simulator zijn alleen beschikbaar voor Premium-leden.
Ontgrendelen Maandelijks · $0.99/mnd

Met een xG van 1,82 voor Lille OSC tegen 1,19 voor Racing Club de Lens projecteert ons Poisson-model een eindstand rond 1-1.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

Concreet schat het Poisson-model de doelpuntenverdeling uit aangepaste xG-gemiddelden, herkalibreert ELO op basis van recente prestaties en corrigeert Dixon-Coles lage scores (0-0, 1-0, 1-1). De triangulatie levert de uiteindelijke voorspelling: 48,9% / 28,2% / 22,9%.

🎯 Onthouden

  • ▸ Lille OSC staat in de top 3 van Ligue 1 (2e, 13 ptn).
  • ▸ Meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • ▸ Beide teams scoorden in 83% van de recente wedstrijden van Racing Club de Lens.
  • ▸ Topscorer Lille OSC: Tiago Santos (2).
  • ▸ Topscorer Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3).

Ons oordeel

Het verdict van onze AI: Lille OSC heeft 48,9% kans om te winnen, met als meest waarschijnlijke stand 1-1. De Meer dan 2,5 (58%) en BTTS (59%) kansen suggereren een open wedstrijd.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Lille OSC vs Racing Club de Lens gespeeld? +

De wedstrijd Lille OSC - Racing Club de Lens staat gepland op vrijdag 30 oktober 2026 om 21:05 (Nederlandse tijd) in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Lille OSC en Racing Club de Lens? +

Onze AI Predictor kiest Lille OSC als favoriet met 48,9% winkans. Volledige odds: 48,9% voor Lille, 28,2% gelijkspel, 22,9% voor RC Lens.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Lille OSC vs Racing Club de Lens? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,82 voor Lille OSC en 1,19 voor Racing Club de Lens.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 58% voor deze Lille OSC - Racing Club de Lens wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Volledige toegang nu meteen

Scroll naar boven