Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Speelronde 9

Voorspelling Le Havre AC vs Paris Saint-Germain FC

vrijdag 30 oktober 2026 19:00 (Nederlandse tijd)

Volgens onze AI is Paris Saint-Germain FC favoriet in Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC, met 42,1% winkans. Aftrap: vrijdag 30 oktober 2026 om 19:00 (Nederlandse tijd).

Lees onze gedetailleerde analyse van Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC, die wordt gespeeld op vrijdag 30 oktober 2026. AI-voorspelling, vergeleken statistieken, recente vorm: alles wat je moet weten voor het aftrappen.

Voor Le Havre AC (2 ptn op het bord, 18e plaats) gaat het om het verdedigen van eigen terrein en het verzilveren van het voordeel. Paris Saint-Germain FC (11 ptn, 6e) heeft veel te winnen: een resultaat hier kan de top van het klassement hertekenen.

Onthouden

  • 🎯 Topscorer Le Havre AC: Mbwana Samatta (2)
  • 🎯 Topscorer Paris Saint-Germain FC: Ferrán Torres (4)
  • 📊 Verschil op ranglijst: Paris Saint-Germain FC (6e) vs Le Havre AC (18e)
  • ⚽ Paris Saint-Germain FC scoort veel: 2.33 doelpunten/wedstrijd gemiddeld in 6 duels
  • 🗓️ Speelronde 9, Ligue 1

Voorspelling AI Predictor

Winst Le Havre
26,6%
Gelijkspel
31,3%
Winst PSG
42,1%
Waarschijnlijke score
1-1
Meer dan 2,5 doelpunten
50%
Beide teams scoren
54%
Verwachte doelpunten (xG)
1,15 - 1,50

Simuleer je inzet op deze wedstrijd

$

Kies je inzet

Gratis voorbeeld
Premium ontgrendelt op elke wedstrijdpagina de volledige tactische analyse, de gedetailleerde onderbouwing van onze AI, de kernpunten, de conclusie en de winstsimulator, zonder dagelijkse weergavelimiet.
Als je wint, ga je weg met
—
Nettowinst : —

In de ranglijst

Le Havre AC
18e (2 ptn)
Paris Saint-Germain FC
6e (11 ptn)

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

Le Havre AC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

L D L D L
0/5
W
2/5
G
3/5
V
Doelpunten voor/wedstrijd 0,80
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,40
Beide teams scoren 60%
Meer dan 2,5 doelpunten 40%
  • 2026-08-23 Le Havre AC 0-1 AS Monaco FC
  • 2026-08-29 Olympique Lyonnais 1-1 Le Havre AC
  • 2026-09-05 Le Havre AC 1-2 Stade Brestois 29
  • 2026-09-12 Le Havre AC 0-0 Angers SCO
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC

⚽ Topscorer : Mbwana Samatta (2)

Vorm van Le Havre AC: 0 zeges, 2 gelijkspel(len) en 3 nederlagen in 6 wedstrijden. Het offensieve gemiddelde (0,80) en defensieve gemiddelde (1,40) belichten de dynamiek, met een Meer dan 2,5-kans berekend op 40%.

Paris Saint-Germain FC

Details recente vorm (laatste 6 wedstrijden)

D D L W W W
3/6
W
2/6
G
1/6
V
Doelpunten voor/wedstrijd 2,33
Doelpunten tegen/wedstrijd 1,33
Beide teams scoren 83%
Meer dan 2,5 doelpunten 83%
  • 2026-08-23 Stade Rennais FC 1901 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-08-28 Lille OSC 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-04 Paris Saint-Germain FC 1-2 AS Monaco FC
  • 2026-09-09 Paris Saint-Germain FC 6-1 ŠK Slovan Bratislava
  • 2026-09-13 Stade Brestois 29 0-1 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-20 Olympique de Marseille 1-2 Paris Saint-Germain FC

⚽ Topscorer : Ferrán Torres (4)

Vorm van Paris Saint-Germain FC: 3 zeges, 2 gelijkspel(len) en 1 nederlagen in 6 wedstrijden. Het offensieve gemiddelde (2,33) en defensieve gemiddelde (1,33) belichten de dynamiek, met een Meer dan 2,5-kans berekend op 83%.

⚔️ Onderlinge confrontaties (laatste 5 ontmoetingen)

DatumWedstrijdCompetitie
2026-02-28 Le Havre AC 0-1 Paris Saint-Germain FCLigue 1
2025-11-22 Paris Saint-Germain FC 3-0 Le Havre ACLigue 1
2025-04-19 Paris Saint-Germain FC 2-1 Le Havre ACLigue 1
2024-08-16 Le Havre AC 1-4 Paris Saint-Germain FCLigue 1
2024-04-27 Paris Saint-Germain FC 3-3 Le Havre ACLigue 1

Onze analyse

Statistisch ontvangt Le Havre AC (18e plaats, 2 ptn) Paris Saint-Germain FC (6e plaats, 11 ptn). De recente vorm van beide teams (– voor Le Havre AC en – voor Paris Saint-Germain FC) weegt zwaar in de berekening van onze AI.

De volledige analyse, AI-voorspelling, oordeel en simulator zijn alleen beschikbaar voor Premium-leden.
Ontgrendelen Maandelijks · $0.99/mnd

Met een xG van 1,15 voor Le Havre AC tegen 1,50 voor Paris Saint-Germain FC projecteert ons Poisson-model een eindstand rond 1-1.

Hoe onze AI tot deze voorspelling komt

De berekening steunt op gemiddelde gescoorde/tegen doelpunten, de vorm over 5 wedstrijden en de klassementspositie. Resultaat: 26,6% / 31,3% / 42,1% voor de 1X2, met als meest waarschijnlijke stand 1-1.

🎯 Onthouden

  • ▸ Meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de recente wedstrijden van Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Beide teams scoorden in 83% van de recente wedstrijden van Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Topscorer Le Havre AC: Mbwana Samatta (2).
  • ▸ Topscorer Paris Saint-Germain FC: Ferrán Torres (4).

Ons oordeel

Samengevat staat Paris Saint-Germain FC als favoriet van ons algoritme op 42,1%. De gemodelleerde stand ligt rond 1-1, en de Meer dan 2,5 (50%) en BTTS (54%) indicatoren maken het plaatje compleet voor value-wedders.

Veelgestelde vragen

Wanneer wordt Le Havre AC vs Paris Saint-Germain FC gespeeld? +

De wedstrijd Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC staat gepland op vrijdag 30 oktober 2026 om 19:00 (Nederlandse tijd) in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Le Havre AC en Paris Saint-Germain FC? +

Onze AI Predictor kiest Paris Saint-Germain FC als favoriet met 42,1% winkans. Volledige odds: 26,6% voor Le Havre, 31,3% gelijkspel, 42,1% voor PSG.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Le Havre AC vs Paris Saint-Germain FC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,15 voor Le Havre AC en 1,50 voor Paris Saint-Germain FC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 50% voor deze Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Volledige toegang nu meteen

Scroll naar boven