Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Matchday 33

Samenvatting Le Havre AC vs Olympique de Marseille

zondag mei 10, 2026 19:00 Match finished

Final score

0 1

De wedstrijd Le Havre AC - Olympique de Marseille eindigde in 0-1. Onze AI-voorspelling gaf 33,4% voor een Le Havre-zege, 25,0% voor remise en 41,6% voor Marseille.

Le Havre AC vs Olympique de Marseille: een van die wedstrijden waarbij de AI weigert te kiezen. Kansen: 33,4% / 25,0% / 41,6%. Voor wedders signaleert dit oddsprofiel vaak een value-bet kans — hier is waarom.

Voor Le Havre AC (14e positie) is het ontvangen van Olympique de Marseille (7e) een kans om een statement te maken vóór het einde van het seizoen. Met Olympique de Marseille licht favoriet volgens onze AI belooft de match strak en bepalend voor beide kampen te worden.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Olympique de Marseille: Mason Greenwood (15)
  • 🎯 Both teams scored in 83% of Le Havre AC's recent matches
  • 🗓️ Matchday 33, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Le Havre wins
33,4%
Draw
25,0%
Marseille wins
41,6%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
54%
Both teams to score
57%
Expected goals (xG)
1,33 - 1,51

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Marseille (41,6%, Odds 2,53)

✅ Correct prediction

Stake Total return Net profit
10 $ 25,30 $ +15,30 $
50 $ 126,50 $ +76,50 $
100 $ 253,00 $ +153,00 $
Try Premium for all predictions →

League standings

Le Havre AC
14 (32 pts)
Olympique de Marseille
7 (53 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Le Havre AC

Recent form details (last 6 matches)

D L D D D D
0/6
W
5/6
D
1/6
L
Goals scored/match 1,50
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 83%
Over 2.5 goals 33%
  • 2026-03-15 Le Havre AC 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-03-22 Paris FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-04-05 Le Havre AC 1-1 AJ Auxerre
  • 2026-04-12 OGC Nice 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-18 Angers SCO 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-26 Le Havre AC 4-4 FC Metz

Over de laatste 6 wedstrijden telt Le Havre AC 0 overwinningen, 5 gelijkspel(en) en 1 nederla(a)g(en). Offensief: 1,50 doelpunten/match, defensief 1,67. BTTS op 83%.

Olympique de Marseille

Recent form details (last 6 matches)

L L W L D L
1/6
W
1/6
D
4/6
L
Goals scored/match 1,00
Goals conceded/match 1,83
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-22 Olympique de Marseille 1-2 Lille OSC
  • 2026-04-05 AS Monaco FC 2-1 Olympique de Marseille
  • 2026-04-10 Olympique de Marseille 3-1 FC Metz
  • 2026-04-18 FC Lorient 2-0 Olympique de Marseille
  • 2026-04-26 Olympique de Marseille 1-1 OGC Nice
  • 2026-05-02 FC Nantes 3-0 Olympique de Marseille

⚽ Top scorer : Mason Greenwood (15)

Over de laatste 6 wedstrijden telt Olympique de Marseille 1 overwinningen, 1 gelijkspel(en) en 4 nederla(a)g(en). Offensief: 1,00 doelpunten/match, defensief 1,83. BTTS op 67%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-10-18 Olympique de Marseille 6-2 Le Havre ACLigue 1
2025-05-10 Le Havre AC 1-3 Olympique de MarseilleLigue 1
2025-01-05 Olympique de Marseille 5-1 Le Havre ACLigue 1
2024-05-19 Le Havre AC 1-2 Olympique de MarseilleLigue 1
2023-10-08 Olympique de Marseille 3-0 Le Havre ACLigue 1

Our analysis

De stand-kloof tussen Le Havre AC (14e) en Olympique de Marseille (7e) verklaart deels het vertrouwen van onze AI in Olympique de Marseille. xG: 1,33 voor Le Havre en 1,51 voor Marseille, wat het model naar een overwinning van de dominante kant leidt.

How our AI reaches this prediction

Concreet schat het Poisson-model de doelpuntverdeling op basis van gecorrigeerde xG-gemiddelden, ELO herijkt op basis van recente prestaties en Dixon-Coles corrigeert lage scores (0-0, 1-0, 1-1). De triangulatie levert de uiteindelijke voorspelling op: 33,4% / 25,0% / 41,6%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Olympique de Marseille's recent matches.
  • Both teams have scored in 83% of Le Havre AC's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Olympique de Marseille's recent matches.
  • Olympique de Marseille relies on Mason Greenwood (15) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Eindoordeel: voordeel voor Olympique de Marseille met 41,6% winkans. Modeluitslag rond 1-1, en de doelpuntenmarkten (54% Over 2,5 / 57% BTTS) bieden de andere analyse-as.

Frequently asked questions

Wanneer wordt Le Havre AC vs Olympique de Marseille gespeeld? +

De wedstrijd Le Havre AC - Olympique de Marseille staat gepland op zondag mei 10, 2026 om 19:00 in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Le Havre AC en Olympique de Marseille? +

Onze AI Predictor kiest Olympique de Marseille als favoriet met 41,6% winkans. Volledige odds: 33,4% voor Le Havre, 25,0% gelijkspel, 41,6% voor Marseille.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Le Havre AC vs Olympique de Marseille? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,33 voor Le Havre AC en 1,51 voor Olympique de Marseille.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 54% voor deze Le Havre AC - Olympique de Marseille wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven