Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Matchday 34

Voorspelling FC Lorient vs Le Havre AC

zondag mei 17, 2026 19:00

Lees onze gedetailleerde analyse van FC Lorient - Le Havre AC, gepland op dimanche mai 17, 2026. AI-voorspelling, vergelijkende statistieken, recente vorm: alles wat je moet weten vóór de aftrap.

FC Lorient (9e in Ligue 1, 45 pts) gaat deze wedstrijd in als referentietest thuis. Le Havre AC (14e, 32 pts) moet zijn positie bevestigen om de kloof niet te zien groeien.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for FC Lorient: Pablo Pagis (10)
  • 🎯 Key scorer for Le Havre AC: Issa Soumaré (7)
  • 🗓️ Matchday 34, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Lorient wins
48,1%
Draw
24,8%
Le Havre wins
27,1%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
51%
Both teams to score
54%
Expected goals (xG)
1,60 - 1,14

Simulate your bet on this match

$

Pick your bet

If you win, you walk away with
Net profit :

This simulation uses 1 of 3 AI algorithms. Premium unlocks all 3 for sharper predictions.

Premium voor het leven · 7€ Full simulator (parlays)

League standings

FC Lorient
9 (45 pts)
Le Havre AC
14 (32 pts)

Recent form details (last 6 matches)

FC Lorient

Recent form details (last 6 matches)

D L W L D W
2/6
W
2/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,83
Goals conceded/match 1,33
Both teams to score 50%
Over 2.5 goals 50%
  • 2026-04-05 FC Lorient 1-1 Paris FC
  • 2026-04-12 Olympique Lyonnais 2-0 FC Lorient
  • 2026-04-18 FC Lorient 2-0 Olympique de Marseille
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-02 Paris Saint-Germain FC 2-2 FC Lorient
  • 2026-05-10 FC Metz 0-4 FC Lorient

⚽ Top scorer : Pablo Pagis (10)

Recent verloop FC Lorient: 2W-2G-2V over de laatste 6 wedstrijden. 1,83 doelpunten gescoord gemiddeld vs 1,33 tegengekregen. BTTS waargenomen op 50%, Over 2,5 op 50%.

Le Havre AC

Recent form details (last 6 matches)

D D D D D L
0/6
W
5/6
D
1/6
L
Goals scored/match 1,33
Goals conceded/match 1,50
Both teams to score 83%
Over 2.5 goals 17%
  • 2026-04-05 Le Havre AC 1-1 AJ Auxerre
  • 2026-04-12 OGC Nice 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-18 Angers SCO 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-26 Le Havre AC 4-4 FC Metz
  • 2026-05-03 Lille OSC 1-1 Le Havre AC
  • 2026-05-10 Le Havre AC 0-1 Olympique de Marseille

⚽ Top scorer : Issa Soumaré (7)

Recent verloop Le Havre AC: 0W-5G-1V over de laatste 6 wedstrijden. 1,33 doelpunten gescoord gemiddeld vs 1,50 tegengekregen. BTTS waargenomen op 83%, Over 2,5 op 17%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-09-21 Le Havre AC 1-1 FC LorientLigue 1
2024-01-28 FC Lorient 3-3 Le Havre ACLigue 1
2023-09-03 Le Havre AC 3-0 FC LorientLigue 1

Our analysis

Statistisch: FC Lorient (9e, 45 pts) ontvangt Le Havre AC (14e, 32 pts). De recente vorm (– voor FC Lorient en – voor Le Havre AC) weegt mee in de berekening van onze AI. Met een xG van 1,60 tegen 1,14 projecteert het Poisson-model een eindstand rond 1-1.

How our AI reaches this prediction

De wegingsmotor combineert offensieve/defensieve xG (35% gewicht), 5-wedstrijden vorm dynamiek (28%), klassement en punten (20%), onderlinge confrontaties (12%) en thuisvoordeel (5%). Het uiteindelijke 1X2-resultaat komt uit op 48,1% / 24,8% / 27,1%.

🎯 Key takeaways

  • Both teams have scored in 83% of Le Havre AC's recent matches.
  • FC Lorient relies on Pablo Pagis (10) as the Ligue 1 top scorer.
  • Le Havre AC relies on Issa Soumaré (7) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Samenvattend: FC Lorient is statistische favoriet (48,1%) met als verwachte eindstand 1-1. Over 2,5 (51%) en BTTS (54%) zijn aanvullende markten om in de gaten te houden.

Frequently asked questions

Wanneer wordt FC Lorient vs Le Havre AC gespeeld? +

De wedstrijd FC Lorient - Le Havre AC staat gepland op dimanche mai 17, 2026 om 19:00 in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen FC Lorient en Le Havre AC? +

Onze AI Predictor kiest FC Lorient als favoriet met 48,1% winkans. Volledige odds: 48,1% voor Lorient, 24,8% gelijkspel, 27,1% voor Le Havre.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van FC Lorient vs Le Havre AC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,60 voor FC Lorient en 1,14 voor Le Havre AC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 51% voor deze FC Lorient - Le Havre AC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven