Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Premier League · Matchday 35

Samenvatting Chelsea FC vs Nottingham Forest FC

maandag mei 4, 2026 14:00 Match finished

Final score

1 3

Wedstrijd afgelopen: Chelsea FC 1-3 Nottingham Forest FC. Onze initiële AI-voorspelling had Chelsea FC als favoriet op 48,0%. Vergelijk realiteit met kansen om je leespeil voor komende Premier League-wedstrijden te kalibreren.

Onze AI Predictor heeft de wedstrijd Chelsea FC vs Nottingham Forest FC in de Premier League onderzocht. Verdict: Chelsea FC begint met 48,0% winkans. Volledige analyse hieronder.

Chelsea FC (rang 9, 48 pts) zoekt opeenvolgende goede resultaten tegen Nottingham Forest FC (rang 16, 39 pts). Motivatie en momentum wegen hier evenveel als de pure statistieken in deze Premier League.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Chelsea FC: João Pedro (14)
  • 🎯 Key scorer for Nottingham Forest FC: Morgan Gibbs-White (13)
  • ⚽ Nottingham Forest FC scores heavily: 2.5 goals/match average over last 6
  • 🗓️ Matchday 35, Premier League

AI Predictor Forecast

Chelsea wins
48,0%
Draw
24,3%
Nottingham wins
27,7%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
54%
Both teams to score
56%
Expected goals (xG)
1,66 - 1,20

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Chelsea (48,0%, Odds 2,20)

❌ Missed prediction

Losing bet.

Try Premium for all predictions →

League standings

Chelsea FC
9 (48 pts)
Nottingham Forest FC
16 (39 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Chelsea FC

Recent form details (last 6 matches)

L L L L L L
0/6
W
0/6
D
6/6
L
Goals scored/match 0,00
Goals conceded/match 2,33
Both teams to score 0%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-14 Chelsea FC 0-1 Newcastle United FC
  • 2026-03-17 Chelsea FC 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-03-21 Everton FC 3-0 Chelsea FC
  • 2026-04-12 Chelsea FC 0-3 Manchester City FC
  • 2026-04-18 Chelsea FC 0-1 Manchester United FC
  • 2026-04-21 Brighton & Hove Albion FC 3-0 Chelsea FC

⚽ Top scorer : João Pedro (14)

Chelsea FC komt met een balans van 0W/0G/6V over de laatste 6 wedstrijden, gemiddeld 0,00 gemaakte en 2,33 tegengekregen doelpunten. Over 2,5 op 67%, BTTS op 0%.

Nottingham Forest FC

Recent form details (last 6 matches)

D D W D W W
3/6
W
3/6
D
0/6
L
Goals scored/match 2,50
Goals conceded/match 0,67
Both teams to score 50%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-04 Manchester City FC 2-2 Nottingham Forest FC
  • 2026-03-15 Nottingham Forest FC 0-0 Fulham FC
  • 2026-03-22 Tottenham Hotspur FC 0-3 Nottingham Forest FC
  • 2026-04-12 Nottingham Forest FC 1-1 Aston Villa FC
  • 2026-04-19 Nottingham Forest FC 4-1 Burnley FC
  • 2026-04-24 Sunderland AFC 0-5 Nottingham Forest FC

⚽ Top scorer : Morgan Gibbs-White (13)

Nottingham Forest FC komt met een balans van 3W/3G/0V over de laatste 6 wedstrijden, gemiddeld 2,50 gemaakte en 0,67 tegengekregen doelpunten. Over 2,5 op 67%, BTTS op 50%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-10-18 Nottingham Forest FC 0-3 Chelsea FCPremier League
2025-05-25 Nottingham Forest FC 0-1 Chelsea FCPremier League
2024-10-06 Chelsea FC 1-1 Nottingham Forest FCPremier League
2024-05-11 Nottingham Forest FC 2-3 Chelsea FCPremier League
2023-09-02 Chelsea FC 0-1 Nottingham Forest FCPremier League

Our analysis

Statistisch: Chelsea FC (9e, 48 pts) ontvangt Nottingham Forest FC (16e, 39 pts). De recente vorm (– voor Chelsea FC en – voor Nottingham Forest FC) weegt mee in de berekening van onze AI. Met een xG van 1,66 tegen 1,20 projecteert het Poisson-model een eindstand rond 1-1.

How our AI reaches this prediction

Concreet schat het Poisson-model de doelpuntverdeling op basis van gecorrigeerde xG-gemiddelden, ELO herijkt op basis van recente prestaties en Dixon-Coles corrigeert lage scores (0-0, 1-0, 1-1). De triangulatie levert de uiteindelijke voorspelling op: 48,0% / 24,3% / 27,7%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Chelsea FC's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Nottingham Forest FC's recent matches.
  • Chelsea FC relies on João Pedro (14) as the Premier League top scorer.
  • Nottingham Forest FC relies on Morgan Gibbs-White (13) as the Premier League top scorer.

Our verdict

Samenvattend dringt Chelsea FC zich op als favoriet van ons algoritme met 48,0%. Het gemodelleerde score draait rond 1-1, en de Over 2,5 (54%) + BTTS (56%)-indicatoren completeren het beeld.

Frequently asked questions

Wanneer wordt Chelsea FC vs Nottingham Forest FC gespeeld? +

De wedstrijd Chelsea FC - Nottingham Forest FC staat gepland op maandag mei 4, 2026 om 14:00 in de Premier League.

Wie is de favoriet tussen Chelsea FC en Nottingham Forest FC? +

Onze AI Predictor kiest Chelsea FC als favoriet met 48,0% winkans. Volledige odds: 48,0% voor Chelsea, 24,3% gelijkspel, 27,7% voor Nottingham.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Chelsea FC vs Nottingham Forest FC? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,66 voor Chelsea FC en 1,20 voor Nottingham Forest FC.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 54% voor deze Chelsea FC - Nottingham Forest FC wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven