Naar inhoud
Talacote.com
Statistische voorspelling — geen gegarandeerd-winstsysteem. Kansen berekend via Poisson + ELO + Dixon-Coles op openbare gegevens.  ·  Bekijk methodologie  ·  Verantwoord gokken

Ligue 1 · Matchday 33

Samenvatting Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace

zondag mei 10, 2026 19:00 Match finished

Final score

1 1

Wedstrijd afgelopen: Angers SCO 1-1 RC Strasbourg Alsace. Onze initiële AI-voorspelling had RC Strasbourg Alsace als favoriet op 41,8%. Vergelijk realiteit met kansen om je leespeil voor komende Ligue 1-wedstrijden te kalibreren.

Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace: een van die wedstrijden waarbij de AI weigert te kiezen. Kansen: 32,5% / 25,7% / 41,8%. Voor wedders signaleert dit oddsprofiel vaak een value-bet kans — hier is waarom.

Voor Angers SCO (13e) is het ontvangen van RC Strasbourg Alsace (8e) de kans om vóór het seizoenseinde een statement te maken. Met RC Strasbourg Alsace licht favoriet volgens onze AI belooft het een gespannen match.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for RC Strasbourg Alsace: Joaquín Panichelli (16)
  • 🗓️ Matchday 33, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Angers SCO wins
32,5%
Draw
25,7%
Strasbourg wins
41,8%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
50%
Both teams to score
54%
Expected goals (xG)
1,25 - 1,45

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Strasbourg (41,8%, Odds 2,52)

❌ Missed prediction

Losing bet.

Try Premium for all predictions →

League standings

Angers SCO
13 (34 pts)
RC Strasbourg Alsace
8 (46 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Angers SCO

Recent form details (last 6 matches)

L D L D L L
0/6
W
2/6
D
4/6
L
Goals scored/match 0,67
Goals conceded/match 2,33
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-20 Racing Club de Lens 5-1 Angers SCO
  • 2026-04-05 Angers SCO 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-18 Angers SCO 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-25 Angers SCO 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-05-03 AJ Auxerre 3-1 Angers SCO

Vorm van Angers SCO: 0 zeges, 2 gelijkspel en 4 nederlagen in 6 wedstrijden. Aanvallend gemiddelde (0,67) en defensief gemiddelde (2,33) verklaren de dynamiek, met een Over 2,5 kans berekend op 67%.

RC Strasbourg Alsace

Recent form details (last 6 matches)

D W W L W L
3/6
W
1/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,67
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-15 RC Strasbourg Alsace 0-0 Paris FC
  • 2026-03-22 FC Nantes 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-03 RC Strasbourg Alsace 1-2 Toulouse FC

⚽ Top scorer : Joaquín Panichelli (16)

Vorm van RC Strasbourg Alsace: 3 zeges, 1 gelijkspel en 2 nederlagen in 6 wedstrijden. Aanvallend gemiddelde (1,67) en defensief gemiddelde (1,67) verklaren de dynamiek, met een Over 2,5 kans berekend op 83%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-10-05 RC Strasbourg Alsace 5-0 Angers SCOLigue 1
2025-05-10 Angers SCO 2-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1
2024-09-15 RC Strasbourg Alsace 1-1 Angers SCOLigue 1
2023-02-18 RC Strasbourg Alsace 2-1 Angers SCOLigue 1
2022-10-09 Angers SCO 2-3 RC Strasbourg AlsaceLigue 1

Our analysis

De stand-kloof tussen Angers SCO (13e) en RC Strasbourg Alsace (8e) verklaart deels het vertrouwen van onze AI in RC Strasbourg Alsace. xG: 1,25 voor Angers SCO en 1,45 voor Strasbourg, wat het model naar een overwinning van de dominante kant leidt.

How our AI reaches this prediction

De wegingsmotor combineert offensieve/defensieve xG (35% gewicht), 5-wedstrijden vorm dynamiek (28%), klassement en punten (20%), onderlinge confrontaties (12%) en thuisvoordeel (5%). Het uiteindelijke 1X2-resultaat komt uit op 32,5% / 25,7% / 41,8%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 83% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • RC Strasbourg Alsace relies on Joaquín Panichelli (16) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Samenvattend dringt RC Strasbourg Alsace zich op als favoriet van ons algoritme met 41,8%. Het gemodelleerde score draait rond 1-1, en de Over 2,5 (50%) + BTTS (54%)-indicatoren completeren het beeld.

Frequently asked questions

Wanneer wordt Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace gespeeld? +

De wedstrijd Angers SCO - RC Strasbourg Alsace staat gepland op zondag mei 10, 2026 om 19:00 in de Ligue 1.

Wie is de favoriet tussen Angers SCO en RC Strasbourg Alsace? +

Onze AI Predictor kiest RC Strasbourg Alsace als favoriet met 41,8% winkans. Volledige odds: 32,5% voor Angers SCO, 25,7% gelijkspel, 41,8% voor Strasbourg.

Wat is de meest waarschijnlijke uitslag van Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace? +

Ons Poisson-model voorspelt een eindstand van 1-1, met verwachte doelpunten (xG) van 1,25 voor Angers SCO en 1,45 voor RC Strasbourg Alsace.

Komen er meer dan 2,5 doelpunten in deze wedstrijd? +

Onze AI schat de Over 2,5 doelpunten kans op 50% voor deze Angers SCO - RC Strasbourg Alsace wedstrijd.

Hoe berekent Talacote deze voorspelling? +

Onze AI Predictor combineert drie algoritmes: Poisson voor doelpuntverdeling, ELO voor relatieve teamsterkte, en Dixon-Coles voor lage scores. De analyse combineert vorm, stand en historische data.

Levenslange toegang — eenmalige betaling, nooit een abonnement

Alles ontgrendelen · Premium voor het leven
Scroll naar boven