Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 12

Πρόβλεψη Toulouse FC vs Stade Rennais FC 1901

Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2026 18:15 (ώρα Ελλάδας)

Φαβορί για το Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 σύμφωνα με την AI μας: Toulouse FC (41,5% πιθανότητα νίκης). Έναρξη: Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2026 στις 18:15 (ώρα Ελλάδας).

Αβέβαιος αγώνας αναμένεται στις Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2026 μεταξύ Toulouse FC και Stade Rennais FC 1901. Ο αλγόριθμός μας επιστρέφει πολύ κοντινές πιθανότητες (41,5% / 26,1% / 32,4%), αντανάκλαση ενός ισόρροπου ντέρμπι στα χαρτιά και στην πρόσφατη δυναμική.

Η Toulouse FC (12η θέση, 10 β.) επιδιώκει να συνδυάσει καλά αποτελέσματα απέναντι στην Stade Rennais FC 1901 (5η θέση, 16 β.). Το κίνητρο και η δυναμική θα ζυγίσουν όσο και τα καθαρά στατιστικά σε αυτόν τον αγώνα Ligue 1.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Toulouse FC: Casper Tengstedt (5)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (7)
  • ⚽ Stade Rennais FC 1901 σκοράρει πολύ: 2.17 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 🗓️ 12η αγωνιστική, Ligue 1

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη Toulouse
41,5%
Ισοπαλία
26,1%
Νίκη Stade Rennais
32,4%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
72%
Και οι δύο σκοράρουν
72%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,98 - 1,74
Premium · κάθε πρωί Τα στοιχήματα της ημέρας, υπολογισμένα με τα εργαλεία Talacote Μονά στοιχήματα, over/under γκολ, 2/3 και παρολί από 2 έως 5 επιλογές: το καθένα με την πιθανότητά του, την ελάχιστη απόδοση για να ποντάρετε και το πραγματικό ιστορικό του κανόνα. Δείτε τα στοιχήματα της ημέρας →

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Δωρεάν προεπισκόπηση
Το Premium ξεκλειδώνει σε κάθε σελίδα αγώνα την πλήρη τακτική ανάλυση, το αναλυτικό σκεπτικό της AI μας, τα βασικά σημεία, το συμπέρασμα και τον προσομοιωτή κερδών, χωρίς ημερήσιο όριο προβολών.
Αν κερδίσεις, φεύγεις με
—
Καθαρό κέρδος : —

Στη βαθμολογία

Toulouse FC
12η (10 βαθμοί)
Stade Rennais FC 1901
5η (16 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Toulouse FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D W D W D L
2/6
Ν
3/6
Ι
1/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 1,67
Γκολ κατά/αγώνα 1,33
Και οι δύο σκοράρουν 50%
Πάνω από 2,5 γκολ 67%
  • 2026-09-12 FC Lorient 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-10-10 AS Monaco FC 2-2 Toulouse FC
  • 2026-10-16 Le Mans FC 0-3 Toulouse FC
  • 2026-10-25 Toulouse FC 0-0 ES Troyes AC
  • 2026-11-01 Olympique de Marseille 2-0 Toulouse FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Casper Tengstedt (5)

Η Toulouse FC φτάνει με απολογισμό 2Ν/3Ι/1Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 1,67 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 1,33. Over 2,5 στο 67%, BTTS στο 50%.

Stade Rennais FC 1901

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

W L W L W L
3/6
Ν
0/6
Ι
3/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,17
Γκολ κατά/αγώνα 2,33
Και οι δύο σκοράρουν 50%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-09-11 Stade Rennais FC 1901 1-0 Olympique de Marseille
  • 2026-09-19 Olympique Lyonnais 4-0 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-10-11 Stade Rennais FC 1901 4-1 AJ Auxerre
  • 2026-10-18 Paris FC 4-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-10-25 Stade Rennais FC 1901 3-0 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-10-30 OGC Nice 5-2 Stade Rennais FC 1901

⚽ Πρώτος σκόρερ : Esteban Lepaul (7)

Η Stade Rennais FC 1901 φτάνει με απολογισμό 3Ν/0Ι/3Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 2,17 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 2,33. Over 2,5 στο 83%, BTTS στο 50%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2026-02-28 Stade Rennais FC 1901 1-0 Toulouse FCLigue 1
2025-10-29 Toulouse FC 2-2 Stade Rennais FC 1901Ligue 1
2025-05-03 Toulouse FC 2-1 Stade Rennais FC 1901Ligue 1
2024-11-10 Stade Rennais FC 1901 0-2 Toulouse FCLigue 1
2024-04-13 Stade Rennais FC 1901 1-2 Toulouse FCLigue 1

Η ανάλυσή μας

Στατιστικά, η Toulouse FC (12η θέση, 10 β.) υποδέχεται την Stade Rennais FC 1901 (5η θέση, 16 β.). Η πρόσφατη φόρμα και των δύο ομάδων (– για την Toulouse FC και – για την Stade Rennais FC 1901) ζυγίζει βαριά στον υπολογισμό της AI μας.

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα Μηνιαίο · $0.99/μήνα

Με xG 1,98 για την Toulouse FC έναντι 1,74 για την Stade Rennais FC 1901, το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ γύρω στο 1-1.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

Η μηχανή στάθμισης συνδυάζει επιθετικό/αμυντικό xG (βάρος 35%), δυναμική φόρμας 5 αγώνων (28%), βαθμολογία και πόντους (20%), αναμετρήσεις (12%) και πλεονέκτημα έδρας (5%). Το τελικό αποτέλεσμα 1X2 διαμορφώνεται στο 41,5% / 26,1% / 32,4%.

🎯 Να θυμάστε

  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Toulouse FC.
  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Stade Rennais FC 1901.
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Toulouse FC: Casper Tengstedt (5).
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (7).

Η ετυμηγορία μας

Η ετυμηγορία της AI μας: η Toulouse FC έχει 41,5% πιθανότητα νίκης, με πιθανότερο σκορ το 1-1. Οι πιθανότητες Over 2,5 (72%) και BTTS (72%) υποδηλώνουν ανοιχτό αγώνα.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901; +

Ο αγώνας Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901 είναι προγραμματισμένος για τις Κυριακή 29 Νοεμβρίου 2026 στις 18:15 (ώρα Ελλάδας) στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Toulouse FC και Stade Rennais FC 1901; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Toulouse FC ως φαβορί με 41,5% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 41,5% για τον Toulouse, 26,1% ισοπαλία, 32,4% για τον Stade Rennais.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,98 για τον Toulouse FC και 1,74 για τον Stade Rennais FC 1901.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 72% για αυτόν τον αγώνα Toulouse FC - Stade Rennais FC 1901.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Πλήρης πρόσβαση τώρα

Défiler vers le haut