Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Matchday 33

Σύνοψη Stade Rennais FC 1901 vs Paris FC

dimanche mai 10, 2026 19:00 Match finished

Final score

2 1

Αγώνας τελειωμένος: Stade Rennais FC 1901 2-1 Paris FC. Η αρχική πρόβλεψη AI έδινε Stade Rennais FC 1901 φαβορί στο 49,4%. Συγκρίνετε την πραγματικότητα με τις πιθανότητες για να βαθμονομήσετε την ανάγνωση των επόμενων αγώνων του Ligue 1.

Ο Stade Rennais FC 1901 υποδέχεται τον Paris FC τη dimanche στις 19:00 για το Ligue 1. Σύμφωνα με την AI μας, ο Stade Rennais FC 1901 έρχεται σε αυτή την αναμέτρηση από θέση ισχύος.

Για την Stade Rennais FC 1901 (5η θέση), η υποδοχή της Paris FC (11η) είναι ευκαιρία να κάνει δήλωση πριν το τέλος της σεζόν. Με την Stade Rennais FC 1901 ελαφρύ φαβορί σύμφωνα με το AI, ο αγώνας προβλέπεται κλειστός και κρίσιμος για τις δύο πλευρές.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Stade Rennais FC 1901: Esteban Lepaul (19)
  • 🎯 Key scorer for Paris FC: Ilan Kebbal (9)
  • ⚽ Stade Rennais FC 1901 scores heavily: 2.17 goals/match average over last 6
  • 📈 Over 2.5 goals in 83% of Stade Rennais FC 1901's recent matches
  • 🗓️ Matchday 33, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Stade Rennais wins
49,4%
Draw
22,8%
Paris FC wins
27,8%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
61%
Both teams to score
62%
Expected goals (xG)
1,85 - 1,34

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Stade Rennais (49,4%, Odds 2,13)

✅ Correct prediction

Stake Total return Net profit
10 $ 21,30 $ +11,30 $
50 $ 106,50 $ +56,50 $
100 $ 213,00 $ +113,00 $
Try Premium for all predictions →

League standings

Stade Rennais FC 1901
5 (56 pts)
Paris FC
11 (41 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Stade Rennais FC 1901

Recent form details (last 6 matches)

D W W W W L
4/6
W
1/6
D
1/6
L
Goals scored/match 2,17
Goals conceded/match 1,50
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-22 Stade Rennais FC 1901 0-0 FC Metz
  • 2026-04-04 Stade Brestois 29 3-4 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 Stade Rennais FC 1901 2-1 FC Nantes
  • 2026-05-03 Olympique Lyonnais 4-2 Stade Rennais FC 1901

⚽ Top scorer : Esteban Lepaul (19)

Στους τελευταίους 6 αγώνες, ο/η Stade Rennais FC 1901 μετράει 4 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες. Επιθετικά: 2,17 γκολ/αγώνα, αμυντικά 1,50. BTTS στο 67%.

Paris FC

Recent form details (last 6 matches)

W D W W L W
4/6
W
1/6
D
1/6
L
Goals scored/match 2,50
Goals conceded/match 1,00
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-22 Paris FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-04-05 FC Lorient 1-1 Paris FC
  • 2026-04-10 Paris FC 4-1 AS Monaco FC
  • 2026-04-19 FC Metz 1-3 Paris FC
  • 2026-04-26 Paris FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-05-03 Paris FC 4-0 Stade Brestois 29

⚽ Top scorer : Ilan Kebbal (9)

Στους τελευταίους 6 αγώνες, ο/η Paris FC μετράει 4 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες. Επιθετικά: 2,50 γκολ/αγώνα, αμυντικά 1,00. BTTS στο 67%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-11-07 Paris FC 0-1 Stade Rennais FC 1901Ligue 1

Our analysis

Στατιστικά: ο Stade Rennais FC 1901 (5η θέση, 56 βαθμοί) αντιμετωπίζει τον Paris FC (11η θέση, 41 βαθμοί). Η πρόσφατη φόρμα (– για τον Stade Rennais FC 1901 και – για τον Paris FC) έχει βάρος στον υπολογισμό. Με xG 1,85 έναντι 1,34, το μοντέλο Poisson προβλέπει σκορ γύρω στο 1-1.

How our AI reaches this prediction

Η μηχανή στάθμισης συνδυάζει επιθετικό/αμυντικό xG (στάθμιση 35%), δυναμική φόρμας 5 αγώνων (28%), βαθμολογία και πόντους (20%), ιστορικό αναμετρήσεων (12%) και έδρα (5%). Το τελικό αποτέλεσμα 1X2 διαμορφώνεται σε 49,4% / 22,8% / 27,8%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 83% of Stade Rennais FC 1901's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Paris FC's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Stade Rennais FC 1901's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Paris FC's recent matches.
  • Stade Rennais FC 1901 relies on Esteban Lepaul (19) as the Ligue 1 top scorer.
  • Paris FC relies on Ilan Kebbal (9) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Συνοψίζοντας, ο Stade Rennais FC 1901 επιβάλλεται ως φαβορί του αλγορίθμου μας με 49,4%. Το μοντελοποιημένο σκορ κινείται γύρω στο 1-1, και οι δείκτες Over 2,5 (61%) + BTTS (62%) ολοκληρώνουν την εικόνα.

Frequently asked questions

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Stade Rennais FC 1901 - Paris FC; +

Ο αγώνας Stade Rennais FC 1901 - Paris FC είναι προγραμματισμένος για τις dimanche mai 10, 2026 στις 19:00 στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Stade Rennais FC 1901 και Paris FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Stade Rennais FC 1901 ως φαβορί με 49,4% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 49,4% για τον Stade Rennais, 22,8% ισοπαλία, 27,8% για τον Paris FC.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Stade Rennais FC 1901 - Paris FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,85 για τον Stade Rennais FC 1901 και 1,34 για τον Paris FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 61% για αυτόν τον αγώνα Stade Rennais FC 1901 - Paris FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium εφ' όρου ζωής
Retour en haut