Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Matchday 29

Πρόβλεψη Stade Brestois 29 vs RC Strasbourg Alsace

mercredi mai 13, 2026 17:00

Αβέβαιη αναμέτρηση στις mercredi mai 13, 2026 μεταξύ Stade Brestois 29 και RC Strasbourg Alsace. Ο αλγόριθμός μας επιστρέφει πολύ κοντινές πιθανότητες (37,1% / 24,3% / 38,7%), αντανάκλαση ισορροπημένης μονομαχίας τόσο στα χαρτιά όσο και στην πρόσφατη δυναμική.

Για τον Stade Brestois 29 (12η), η υποδοχή του RC Strasbourg Alsace (8η) είναι ευκαιρία να κάνει εντύπωση πριν το τέλος της σεζόν. Με τον RC Strasbourg Alsace ελαφρύ φαβορί, ο αγώνας προμηνύεται σφιχτός.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for Stade Brestois 29: Romain Del Castillo (8)
  • 🎯 Key scorer for RC Strasbourg Alsace: Joaquín Panichelli (16)
  • 🗓️ Matchday 29, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Brest wins
37,1%
Draw
24,3%
Strasbourg wins
38,7%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
58%
Both teams to score
61%
Expected goals (xG)
1,49 - 1,53

Simulate your bet on this match

$

Pick your bet

If you win, you walk away with
Net profit :

This simulation uses 1 of 3 AI algorithms. Premium unlocks all 3 for sharper predictions.

Premium εφ' όρου ζωής · 7€ Full simulator (parlays)

League standings

Stade Brestois 29
12 (38 pts)
RC Strasbourg Alsace
8 (47 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Stade Brestois 29

Recent form details (last 6 matches)

L L L D D L
0/6
W
2/6
D
4/6
L
Goals scored/match 1,17
Goals conceded/match 2,83
Both teams to score 50%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-14 AS Monaco FC 2-0 Stade Brestois 29
  • 2026-03-21 AJ Auxerre 3-0 Stade Brestois 29
  • 2026-04-04 Stade Brestois 29 3-4 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-19 FC Nantes 1-1 Stade Brestois 29
  • 2026-04-24 Stade Brestois 29 3-3 Racing Club de Lens
  • 2026-05-03 Paris FC 4-0 Stade Brestois 29

⚽ Top scorer : Romain Del Castillo (8)

Φόρμα της Stade Brestois 29: 0 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 6 αγώνες. Επιθετικός μέσος όρος (1,17) και αμυντικός μέσος όρος (2,83) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 67%.

RC Strasbourg Alsace

Recent form details (last 6 matches)

D W W L W L
3/6
W
1/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,67
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-15 RC Strasbourg Alsace 0-0 Paris FC
  • 2026-03-22 FC Nantes 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-03 RC Strasbourg Alsace 1-2 Toulouse FC

⚽ Top scorer : Joaquín Panichelli (16)

Φόρμα της RC Strasbourg Alsace: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 6 αγώνες. Επιθετικός μέσος όρος (1,67) και αμυντικός μέσος όρος (1,67) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 83%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-11-30 RC Strasbourg Alsace 1-2 Stade Brestois 29Ligue 1
2025-02-23 RC Strasbourg Alsace 0-0 Stade Brestois 29Ligue 1
2024-11-30 Stade Brestois 29 3-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1
2024-02-24 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Brestois 29Ligue 1
2023-12-07 Stade Brestois 29 1-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1

Our analysis

Στατιστικά: ο Stade Brestois 29 (12η θέση, 38 βαθμοί) αντιμετωπίζει τον RC Strasbourg Alsace (8η θέση, 47 βαθμοί). Η πρόσφατη φόρμα (– για τον Stade Brestois 29 και – για τον RC Strasbourg Alsace) έχει βάρος στον υπολογισμό. Με xG 1,49 έναντι 1,53, το μοντέλο Poisson προβλέπει σκορ γύρω στο 1-1.

How our AI reaches this prediction

Συγκεκριμένα, το μοντέλο Poisson εκτιμά την κατανομή γκολ από τους προσαρμοσμένους μέσους όρους xG, το ELO επανευθυγραμμίζει βάσει πρόσφατων αποδόσεων και το Dixon-Coles διορθώνει χαμηλά σκορ (0-0, 1-0, 1-1). Ο τριγωνισμός παράγει την τελική πρόβλεψη: 37,1% / 24,3% / 38,7%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Stade Brestois 29's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 83% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Stade Brestois 29 relies on Romain Del Castillo (8) as the Ligue 1 top scorer.
  • RC Strasbourg Alsace relies on Joaquín Panichelli (16) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Συνοψίζοντας, ο RC Strasbourg Alsace επιβάλλεται ως φαβορί του αλγορίθμου μας με 38,7%. Το μοντελοποιημένο σκορ κινείται γύρω στο 1-1, και οι δείκτες Over 2,5 (58%) + BTTS (61%) ολοκληρώνουν την εικόνα.

Frequently asked questions

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace; +

Ο αγώνας Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace είναι προγραμματισμένος για τις mercredi mai 13, 2026 στις 17:00 στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Stade Brestois 29 και RC Strasbourg Alsace; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον RC Strasbourg Alsace ως φαβορί με 38,7% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 37,1% για τον Brest, 24,3% ισοπαλία, 38,7% για τον Strasbourg.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,49 για τον Stade Brestois 29 και 1,53 για τον RC Strasbourg Alsace.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 58% για αυτόν τον αγώνα Stade Brestois 29 - RC Strasbourg Alsace.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium εφ' όρου ζωής
Retour en haut