Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 11

Πρόβλεψη Racing Club de Lens vs Toulouse FC

Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2026 21:45 (ώρα Ελλάδας)

Φαβορί για το Racing Club de Lens - Toulouse FC σύμφωνα με την AI μας: Racing Club de Lens (46,8% πιθανότητα νίκης). Έναρξη: Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2026 στις 21:45 (ώρα Ελλάδας).

Ο AI Predictor μας εξέτασε την αναμέτρηση Ligue 1 Racing Club de Lens εναντίον Toulouse FC. Ετυμηγορία: η Racing Club de Lens ξεκινά με 46,8% πιθανότητα νίκης. Πλήρης ανάλυση παρακάτω.

Η Racing Club de Lens (9η θέση, 13 β.) επιδιώκει να συνδυάσει καλά αποτελέσματα απέναντι στην Toulouse FC (12η θέση, 10 β.). Το κίνητρο και η δυναμική θα ζυγίσουν όσο και τα καθαρά στατιστικά σε αυτόν τον αγώνα Ligue 1.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Toulouse FC: Casper Tengstedt (5)
  • 📊 Κοντινή βαθμολογία: Racing Club de Lens (9η) και Toulouse FC (12η) με 3 βαθ. διαφορά
  • ⚽ Toulouse FC σκοράρει πολύ: 2 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 📈 Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των τελευταίων αγώνων της Racing Club de Lens

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη RC Lens
46,8%
Ισοπαλία
27,9%
Νίκη Toulouse
25,3%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
61%
Και οι δύο σκοράρουν
63%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,85 - 1,32
Premium · κάθε πρωί Τα στοιχήματα της ημέρας, υπολογισμένα με τα εργαλεία Talacote Μονά στοιχήματα, over/under γκολ, 2/3 και παρολί από 2 έως 5 επιλογές: το καθένα με την πιθανότητά του, την ελάχιστη απόδοση για να ποντάρετε και το πραγματικό ιστορικό του κανόνα. Δείτε τα στοιχήματα της ημέρας →

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Δωρεάν προεπισκόπηση
Το Premium ξεκλειδώνει σε κάθε σελίδα αγώνα την πλήρη τακτική ανάλυση, το αναλυτικό σκεπτικό της AI μας, τα βασικά σημεία, το συμπέρασμα και τον προσομοιωτή κερδών, χωρίς ημερήσιο όριο προβολών.
Αν κερδίσεις, φεύγεις με
—
Καθαρό κέρδος : —

Στη βαθμολογία

Racing Club de Lens
9η (13 βαθμοί)
Toulouse FC
12η (10 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Racing Club de Lens

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D L W L W L
2/6
Ν
1/6
Ι
3/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 1,33
Γκολ κατά/αγώνα 1,83
Και οι δύο σκοράρουν 67%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-10-09 Racing Club de Lens 2-1 Olympique Lyonnais
  • 2026-10-13 Racing Club de Lens 0-2 Sporting Clube de Portugal
  • 2026-10-17 ES Troyes AC 1-3 Racing Club de Lens
  • 2026-10-21 Club Brugge KV 3-0 Racing Club de Lens

⚽ Πρώτος σκόρερ : Florian Thauvin (3)

Η Racing Club de Lens φτάνει με απολογισμό 2Ν/1Ι/3Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 1,33 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 1,83. Over 2,5 στο 83%, BTTS στο 67%.

Toulouse FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D L D W D W
2/6
Ν
3/6
Ι
1/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,00
Γκολ κατά/αγώνα 1,50
Και οι δύο σκοράρουν 67%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-08-29 Stade Brestois 29 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-03 Toulouse FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-09-12 FC Lorient 2-2 Toulouse FC
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC
  • 2026-10-10 AS Monaco FC 2-2 Toulouse FC
  • 2026-10-16 Le Mans FC 0-3 Toulouse FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Casper Tengstedt (5)

Η Toulouse FC φτάνει με απολογισμό 2Ν/3Ι/1Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 2,00 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 1,50. Over 2,5 στο 83%, BTTS στο 67%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2026-04-17 Racing Club de Lens 3-2 Toulouse FCLigue 1
2026-01-02 Toulouse FC 0-3 Racing Club de LensLigue 1
2025-05-10 Toulouse FC 1-1 Racing Club de LensLigue 1
2025-01-05 Racing Club de Lens 0-1 Toulouse FCLigue 1

Η ανάλυσή μας

Η ανάλυσή μας διασταυρώνει πολλούς δείκτες: βαθμολογία (13 β. έναντι 10 β.), τρέχουσα δυναμική (φόρμα – έναντι –) και υπολογισμένο xG (1,85 έναντι 1,32). Το μοντέλο Dixon-Coles, ιδιαίτερα κατάλληλο για ασύμμετρους αγώνες, επιστρέφει πιθανότητα 46,8% για νίκη της Racing Club de Lens.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

Συγκεκριμένα, το μοντέλο Poisson εκτιμά την κατανομή γκολ από τους προσαρμοσμένους μέσους όρους xG, το ELO επανακαλιμπράρει βάσει πρόσφατων επιδόσεων και το Dixon-Coles διορθώνει τα χαμηλά σκορ (0-0, 1-0, 1-1). Ο τριγωνισμός παράγει την τελική πρόβλεψη: 46,8% / 27,9% / 25,3%.

🎯 Να θυμάστε

  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Racing Club de Lens.
  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Toulouse FC.
  • ▸ Και οι δύο σκόραραν στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Racing Club de Lens.
  • ▸ Και οι δύο σκόραραν στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Toulouse FC.
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3).
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Toulouse FC: Casper Tengstedt (5).

Η ετυμηγορία μας

Η ετυμηγορία της AI μας: η Racing Club de Lens έχει 46,8% πιθανότητα νίκης, με πιθανότερο σκορ το 1-1. Οι πιθανότητες Over 2,5 (61%) και BTTS (63%) υποδηλώνουν ανοιχτό αγώνα.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Racing Club de Lens - Toulouse FC; +

Ο αγώνας Racing Club de Lens - Toulouse FC είναι προγραμματισμένος για τις Σάββατο 21 Νοεμβρίου 2026 στις 21:45 (ώρα Ελλάδας) στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Racing Club de Lens και Toulouse FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Racing Club de Lens ως φαβορί με 46,8% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 46,8% για τον RC Lens, 27,9% ισοπαλία, 25,3% για τον Toulouse.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Racing Club de Lens - Toulouse FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,85 για τον Racing Club de Lens και 1,32 για τον Toulouse FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 61% για αυτόν τον αγώνα Racing Club de Lens - Toulouse FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Πλήρης πρόσβαση τώρα

Défiler vers le haut