Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 8

Πρόβλεψη Racing Club de Lens vs Paris FC

Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 21:45 (ώρα Ελλάδας)

Φαβορί για το Racing Club de Lens - Paris FC σύμφωνα με την AI μας: Racing Club de Lens (35,0% πιθανότητα νίκης). Έναρξη: Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 21:45 (ώρα Ελλάδας).

Racing Club de Lens εναντίον Paris FC: ένας από εκείνους τους αγώνες όπου η AI αρνείται να αποφανθεί. Πιθανότητες: 35,0% / 30,6% / 34,5%. Για τους παίκτες, αυτό το προφίλ αποδόσεων συχνά σηματοδοτεί ευκαιρία value bet — να γιατί.

Η Racing Club de Lens (10η θέση, 7 β.) επιδιώκει να συνδυάσει καλά αποτελέσματα απέναντι στην Paris FC (5η θέση, 11 β.). Το κίνητρο και η δυναμική θα ζυγίσουν όσο και τα καθαρά στατιστικά σε αυτόν τον αγώνα Ligue 1.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Paris FC: Lassine Sinayoko (4)
  • ⚽ Racing Club de Lens σκοράρει πολύ: 2 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 🎯 Και οι δύο σκόραραν στο 83% των τελευταίων αγώνων της Racing Club de Lens
  • 📈 Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των τελευταίων αγώνων της Racing Club de Lens

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη RC Lens
35,0%
Ισοπαλία
30,6%
Νίκη Paris FC
34,5%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
55%
Και οι δύο σκοράρουν
59%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,44 - 1,43

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Δωρεάν προεπισκόπηση
Το Premium ξεκλειδώνει σε κάθε σελίδα αγώνα την πλήρη τακτική ανάλυση, το αναλυτικό σκεπτικό της AI μας, τα βασικά σημεία, το συμπέρασμα και τον προσομοιωτή κερδών, χωρίς ημερήσιο όριο προβολών.
Αν κερδίσεις, φεύγεις με
—
Καθαρό κέρδος : —

Στη βαθμολογία

Racing Club de Lens
10η (7 βαθμοί)
Paris FC
5η (11 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Racing Club de Lens

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

W L L W D L
2/6
Ν
1/6
Ι
3/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,00
Γκολ κατά/αγώνα 1,83
Και οι δύο σκοράρουν 83%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-08-22 Racing Club de Lens 5-2 AJ Auxerre
  • 2026-08-29 RC Strasbourg Alsace 2-1 Racing Club de Lens
  • 2026-09-05 Racing Club de Lens 0-1 FC Lorient
  • 2026-09-10 SK Slavia Praha 2-3 Racing Club de Lens
  • 2026-09-13 Le Mans FC 2-2 Racing Club de Lens
  • 2026-09-18 AS Monaco FC 2-1 Racing Club de Lens

⚽ Πρώτος σκόρερ : Florian Thauvin (3)

Η Racing Club de Lens φτάνει με απολογισμό 2Ν/1Ι/3Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 2,00 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 1,83. Over 2,5 στο 83%, BTTS στο 83%.

Paris FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D W W D W
3/5
Ν
2/5
Ι
0/5
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 1,60
Γκολ κατά/αγώνα 0,60
Και οι δύο σκοράρουν 40%
Πάνω από 2,5 γκολ 60%
  • 2026-08-22 ES Troyes AC 0-0 Paris FC
  • 2026-08-30 Paris FC 3-0 OGC Nice
  • 2026-09-06 Olympique de Marseille 2-3 Paris FC
  • 2026-09-12 Paris FC 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-09-19 Paris FC 2-1 RC Strasbourg Alsace

⚽ Πρώτος σκόρερ : Lassine Sinayoko (4)

Η Paris FC φτάνει με απολογισμό 3Ν/2Ι/0Η στους τελευταίους 6 αγώνες, σκοράροντας 1,60 γκολ κατά μέσο όρο και δεχόμενη 0,60. Over 2,5 στο 60%, BTTS στο 40%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2026-02-14 Paris FC 0-5 Racing Club de LensLigue 1
2025-10-19 Racing Club de Lens 2-1 Paris FCLigue 1

Η ανάλυσή μας

Η διαφορά βαθμολογίας μεταξύ Racing Club de Lens (10η θέση) και Paris FC (5η θέση) εξηγεί εν μέρει την εμπιστοσύνη της AI μας στην Racing Club de Lens. Τα αναμενόμενα γκολ είναι 1,44 για την RC Lens και 1,43 για την Paris FC, κατευθύνοντας το μοντέλο προς νίκη της κυρίαρχης πλευράς.

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα Μηνιαίο · $0.99/μήνα

Το πρόσφατο ιστορικό επιβεβαιώνει την τάση.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

Ο υπολογισμός στηρίζεται στους μέσους όρους γκολ που μπήκαν/δέχτηκαν, στη φόρμα 5 αγώνων και στη θέση βαθμολογίας. Αποτέλεσμα: 35,0% / 30,6% / 34,5% για το 1X2, με πιθανότερο σκορ το 1-1.

🎯 Να θυμάστε

  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Racing Club de Lens.
  • ▸ Και οι δύο σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Racing Club de Lens.
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Racing Club de Lens: Florian Thauvin (3).
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Paris FC: Lassine Sinayoko (4).

Η ετυμηγορία μας

Τελική πρόβλεψη: προβάδισμα για την Racing Club de Lens (35,0% πιθανότητα νίκης) με πρόβλεψη 1-1. Η αγορά γκολ (Over 2,5 στο 55%, BTTS στο 59%) παραμένει η άλλη ενδιαφέρουσα οπτική του αγώνα.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Racing Club de Lens - Paris FC; +

Ο αγώνας Racing Club de Lens - Paris FC είναι προγραμματισμένος για τις Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2026 στις 21:45 (ώρα Ελλάδας) στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Racing Club de Lens και Paris FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Racing Club de Lens ως φαβορί με 35,0% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 35,0% για τον RC Lens, 30,6% ισοπαλία, 34,5% για τον Paris FC.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Racing Club de Lens - Paris FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,44 για τον Racing Club de Lens και 1,43 για τον Paris FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 55% για αυτόν τον αγώνα Racing Club de Lens - Paris FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Πλήρης πρόσβαση τώρα

Défiler vers le haut