Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

UEFA Champions League · Αγωνιστική 5

Πρόβλεψη Paris Saint-Germain FC vs AS Roma

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2026 22:00 (ώρα Ελλάδας)

Φαβορί για το Paris Saint-Germain FC - AS Roma σύμφωνα με την AI μας: Paris Saint-Germain FC (73,4% πιθανότητα νίκης). Έναρξη: Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2026 στις 22:00 (ώρα Ελλάδας).

Η Paris Saint-Germain FC ξεκινά ως ισχυρό φαβορί απέναντι στην AS Roma (73,4% έναντι 12,2%). Το μοντέλο Poisson μας, επιβεβαιωμένο από ELO και Dixon-Coles, συγκλίνει σε αυτή την ετυμηγορία. Το ερώτημα του παίκτη: η απόδοση του πράκτορα αντικατοπτρίζει σωστά τη διαφορά;

Για την Paris Saint-Germain FC (1η), η υποδοχή της AS Roma (20η) είναι ευκαιρία να αφήσει το στίγμα της πριν το τέλος της σεζόν. Με την Paris Saint-Germain FC ελαφρύ φαβορί σύμφωνα με την AI μας, ο αγώνας προμηνύεται σφιχτός και κρίσιμος και για τις δύο πλευρές.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Ousmane Dembélé (3)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ AS Roma: Donyell Malen (3)
  • 📊 Διαφορά βαθμολογίας: Paris Saint-Germain FC (1η) vs AS Roma (20η)
  • ⚽ Paris Saint-Germain FC σκοράρει πολύ: 3 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 🎯 Και οι δύο σκόραραν στο 83% των τελευταίων αγώνων της Paris Saint-Germain FC
  • 📈 Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των τελευταίων αγώνων της Paris Saint-Germain FC

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη PSG
73,4%
Ισοπαλία
14,4%
Νίκη Roma
12,2%
Πιθανό σκορ
4-1
Πάνω από 2,5 γκολ
92%
Και οι δύο σκοράρουν
82%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
4,03 - 1,78
Premium · κάθε πρωί Τα στοιχήματα της ημέρας, υπολογισμένα με τα εργαλεία Talacote Μονά στοιχήματα, over/under γκολ, 2/3 και παρολί από 2 έως 5 επιλογές: το καθένα με την πιθανότητά του, την ελάχιστη απόδοση για να ποντάρετε και το πραγματικό ιστορικό του κανόνα. Δείτε τα στοιχήματα της ημέρας →

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Δωρεάν προεπισκόπηση
Το Premium ξεκλειδώνει σε κάθε σελίδα αγώνα την πλήρη τακτική ανάλυση, το αναλυτικό σκεπτικό της AI μας, τα βασικά σημεία, το συμπέρασμα και τον προσομοιωτή κερδών, χωρίς ημερήσιο όριο προβολών.
Αν κερδίσεις, φεύγεις με
—
Καθαρό κέρδος : —

Στη βαθμολογία

Paris Saint-Germain FC
1η (12 βαθμοί)
AS Roma
20η (4 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Paris Saint-Germain FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

W W W W W W
6/6
Ν
0/6
Ι
0/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 3,00
Γκολ κατά/αγώνα 1,17
Και οι δύο σκοράρουν 83%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-09-20 Olympique de Marseille 1-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-10-10 Paris Saint-Germain FC 3-1 Le Mans FC
  • 2026-10-14 Manchester City FC 2-4 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-10-17 RC Strasbourg Alsace 1-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-10-20 Paris Saint-Germain FC 4-2 FC Barcelona
  • 2026-10-26 Paris Saint-Germain FC 2-0 Olympique Lyonnais

⚽ Πρώτος σκόρερ : Ousmane Dembélé (3)

Στις τελευταίες 6 εμφανίσεις, η Paris Saint-Germain FC έχει 6 νίκες, 0 ισοπαλία(ες) και 0 ήττα(ες). Επιθετική απόδοση στα 3,00 γκολ/αγώνα, αμυντική στα 1,17. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων.

AS Roma

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D L W W D W
3/6
Ν
2/6
Ι
1/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,67
Γκολ κατά/αγώνα 1,50
Και οι δύο σκοράρουν 50%
Πάνω από 2,5 γκολ 67%
  • 2026-10-11 Como 1907 0-0 AS Roma
  • 2026-10-14 AS Roma 3-4 Real Madrid CF
  • 2026-10-17 AS Roma 2-0 Genoa CFC
  • 2026-10-20 AS Roma 4-0 ŠK Slovan Bratislava
  • 2026-10-24 SSC Napoli 3-3 AS Roma
  • 2026-10-27 AS Roma 4-2 Cagliari Calcio

⚽ Πρώτος σκόρερ : Donyell Malen (3)

Στις τελευταίες 6 εμφανίσεις, η AS Roma έχει 3 νίκες, 2 ισοπαλία(ες) και 1 ήττα(ες). Επιθετική απόδοση στα 2,67 γκολ/αγώνα, αμυντική στα 1,50. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των πρόσφατων αγώνων.

Η ανάλυσή μας

Η ανάλυσή μας διασταυρώνει πολλούς δείκτες: βαθμολογία (12 β. έναντι 4 β.), τρέχουσα δυναμική (φόρμα – έναντι –) και υπολογισμένο xG (4,03 έναντι 1,78). Το μοντέλο Dixon-Coles, ιδιαίτερα κατάλληλο για ασύμμετρους αγώνες, επιστρέφει πιθανότητα 73,4% για νίκη της Paris Saint-Germain FC.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

Η μηχανή στάθμισης συνδυάζει επιθετικό/αμυντικό xG (βάρος 35%), δυναμική φόρμας 5 αγώνων (28%), βαθμολογία και πόντους (20%), αναμετρήσεις (12%) και πλεονέκτημα έδρας (5%). Το τελικό αποτέλεσμα 1X2 διαμορφώνεται στο 73,4% / 14,4% / 12,2%.

🎯 Να θυμάστε

  • ▸ Paris Saint-Germain FC κορυφή του UEFA Champions League με 12 βαθμούς.
  • ▸ Paris Saint-Germain FC σε σερί 6 νικών στη σειρά.
  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 67% των πρόσφατων αγώνων της AS Roma.
  • ▸ Και οι δύο σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Ousmane Dembélé (3).
  • ▸ Πρώτος σκόρερ AS Roma: Donyell Malen (3).

Η ετυμηγορία μας

Τελική πρόβλεψη: προβάδισμα για την Paris Saint-Germain FC (73,4% πιθανότητα νίκης) με πρόβλεψη 4-1. Η αγορά γκολ (Over 2,5 στο 92%, BTTS στο 82%) παραμένει η άλλη ενδιαφέρουσα οπτική του αγώνα.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Paris Saint-Germain FC - AS Roma; +

Ο αγώνας Paris Saint-Germain FC - AS Roma είναι προγραμματισμένος για τις Τετάρτη 25 Νοεμβρίου 2026 στις 22:00 (ώρα Ελλάδας) στο UEFA Champions League.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Paris Saint-Germain FC και AS Roma; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Paris Saint-Germain FC ως φαβορί με 73,4% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 73,4% για τον PSG, 14,4% ισοπαλία, 12,2% για τον Roma.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Paris Saint-Germain FC - AS Roma; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 4-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 4,03 για τον Paris Saint-Germain FC και 1,78 για τον AS Roma.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 92% για αυτόν τον αγώνα Paris Saint-Germain FC - AS Roma.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Πλήρης πρόσβαση τώρα

Défiler vers le haut