Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 34

Πρόβλεψη Paris FC vs Paris Saint-Germain FC

dimanche mai 17, 2026 19:00

Paris FC hosts Paris Saint-Germain FC this dimanche at 19:00 in the Ligue 1. According to our AI, Paris Saint-Germain FC approaches this match as the statistical favorite.

For Paris FC (11), hosting Paris Saint-Germain FC (1) is a chance to make a statement before the season ends. With Paris Saint-Germain FC a slight favourite per our AI, the match looks tight and pivotal for both sides.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Paris FC: Ilan Kebbal (9)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Bradley Barcola (10)
  • 📊 Διαφορά βαθμολογίας: Paris Saint-Germain FC (1η) vs Paris FC (11η)
  • ⚽ Paris FC σκοράρει πολύ: 2.17 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 🗓️ 34η αγωνιστική, Ligue 1

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη Paris FC
27,4%
Ισοπαλία
23,5%
Νίκη PSG
49,1%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
58%
Και οι δύο σκοράρουν
59%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,25 - 1,76

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Αν κερδίσεις, φεύγεις με
Καθαρό κέρδος :

Αυτή η προσομοίωση χρησιμοποιεί 1 από 3 αλγόριθμους AI. Το Premium ξεκλειδώνει και τους 3 για πιο ακριβείς προβλέψεις.

Premium ισόβια · 7€ Πλήρης προσομοιωτής (παρολί)

Στη βαθμολογία

Paris FC
11η (41 βαθμοί)
Paris Saint-Germain FC
1η (76 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Paris FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D W W L W L
3/6
Ν
1/6
Ι
2/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,17
Γκολ κατά/αγώνα 1,00
Και οι δύο σκοράρουν 67%
Πάνω από 2,5 γκολ 67%
  • 2026-04-05 FC Lorient 1-1 Paris FC
  • 2026-04-10 Paris FC 4-1 AS Monaco FC
  • 2026-04-19 FC Metz 1-3 Paris FC
  • 2026-04-26 Paris FC 0-1 Lille OSC
  • 2026-05-03 Paris FC 4-0 Stade Brestois 29
  • 2026-05-10 Stade Rennais FC 1901 2-1 Paris FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Ilan Kebbal (9)

Across its last 6 outings, Paris FC has 3 wins, 1 draw(s), and 2 defeat(s). Offensive output sits at 2,17 goal(s)/match, defensive at 1,00. Both teams have scored in 67% of recent games.

Paris Saint-Germain FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

W W W D D W
4/6
Ν
2/6
Ι
0/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,50
Γκολ κατά/αγώνα 1,17
Και οι δύο σκοράρουν 50%
Πάνω από 2,5 γκολ 67%
  • 2026-04-22 Paris Saint-Germain FC 3-0 FC Nantes
  • 2026-04-25 Angers SCO 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-04-28 Paris Saint-Germain FC 5-4 FC Bayern München
  • 2026-05-02 Paris Saint-Germain FC 2-2 FC Lorient
  • 2026-05-06 FC Bayern München 1-1 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-05-10 Paris Saint-Germain FC 1-0 Stade Brestois 29

⚽ Πρώτος σκόρερ : Bradley Barcola (10)

Across its last 6 outings, Paris Saint-Germain FC has 4 wins, 2 draw(s), and 0 defeat(s). Offensive output sits at 2,50 goal(s)/match, defensive at 1,17. Both teams have scored in 50% of recent games.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2026-01-04 Paris Saint-Germain FC 2-1 Paris FCLigue 1

Η ανάλυσή μας

Historical data and current form converge for this match. Paris FC (form: –) meets Paris Saint-Germain FC (form: –). The ELO algorithm adjusts implied odds and surfaces an Over 2.5 goals probability of

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα

58% and a BTTS of 59% — interesting markets for value bettors.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

The weighting engine combines offensive/defensive xG (35% weight), 5-match form dynamics (28%), standings and points (20%), head-to-head (12%), and home advantage (5%). Final 1X2 result lands at 27,4% / 23,5% / 49,1%.

🎯 Να θυμάστε

  • Paris Saint-Germain FC κορυφή του Ligue 1 με 76 βαθμούς.
  • Paris Saint-Germain FC σε σερί 3 νικών στη σειρά.
  • Πάνω από 2,5 γκολ στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Paris FC.
  • Πάνω από 2,5 γκολ στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Paris Saint-Germain FC.
  • Και οι δύο σκόραραν στο 67% των πρόσφατων αγώνων της Paris FC.
  • Πρώτος σκόρερ Paris FC: Ilan Kebbal (9).
  • Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Bradley Barcola (10).

Η ετυμηγορία μας

In short, Paris Saint-Germain FC stands as our algorithm's favourite at 49,1%. The modelled scoreline sits around 1-1, and the Over 2.5 (58%) and BTTS (59%) indicators round out the picture for value bettors.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Paris FC - Paris Saint-Germain FC; +

Ο αγώνας Paris FC - Paris Saint-Germain FC είναι προγραμματισμένος για τις dimanche mai 17, 2026 στις 19:00 στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Paris FC και Paris Saint-Germain FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Paris Saint-Germain FC ως φαβορί με 49,1% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 27,4% για τον Paris FC, 23,5% ισοπαλία, 49,1% για τον PSG.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Paris FC - Paris Saint-Germain FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,25 για τον Paris FC και 1,76 για τον Paris Saint-Germain FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 58% για αυτόν τον αγώνα Paris FC - Paris Saint-Germain FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium ισόβια
Retour en haut