Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 34

Πρόβλεψη OGC Nice vs FC Metz

dimanche mai 17, 2026 19:00

Our AI Predictor examined the Ligue 1 clash OGC Nice vs FC Metz. Verdict: OGC Nice carries a 52,3% chance of winning. Full breakdown below.

For OGC Nice (31 pts on the board, 16 place), it's about defending home turf and capitalising on the advantage. FC Metz (16 pts, 18) has plenty at stake: a result here can reshape the top of the table.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ OGC Nice: Sofiane Diop (8)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ FC Metz: Gauthier Hein (8)
  • 📊 Κοντινή βαθμολογία: OGC Nice (16η) και FC Metz (18η) με 15 βαθ. διαφορά
  • 🎯 Και οι δύο σκόραραν στο 83% των τελευταίων αγώνων της OGC Nice
  • 🗓️ 34η αγωνιστική, Ligue 1

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη Nice
52,3%
Ισοπαλία
22,0%
Νίκη FC Metz
25,8%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
63%
Και οι δύο σκοράρουν
63%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,97 - 1,32

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Αν κερδίσεις, φεύγεις με
Καθαρό κέρδος :

Αυτή η προσομοίωση χρησιμοποιεί 1 από 3 αλγόριθμους AI. Το Premium ξεκλειδώνει και τους 3 για πιο ακριβείς προβλέψεις.

Premium ισόβια · 7€ Πλήρης προσομοιωτής (παρολί)

Στη βαθμολογία

OGC Nice
16η (31 βαθμοί)
FC Metz
18η (16 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

OGC Nice

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

L D D D D L
0/6
Ν
4/6
Ι
2/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 0,83
Γκολ κατά/αγώνα 1,33
Και οι δύο σκοράρουν 83%
Πάνω από 2,5 γκολ 33%
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-12 OGC Nice 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-18 Lille OSC 0-0 OGC Nice
  • 2026-04-26 Olympique de Marseille 1-1 OGC Nice
  • 2026-05-02 OGC Nice 1-1 Racing Club de Lens
  • 2026-05-10 AJ Auxerre 2-1 OGC Nice

⚽ Πρώτος σκόρερ : Sofiane Diop (8)

OGC Nice form: 0 wins, 4 draw(s), and 2 losses in 6 matches. Offensive average (0,83) and defensive average (1,33) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 33%.

FC Metz

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D L L D L L
0/6
Ν
2/6
Ι
4/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 1,17
Γκολ κατά/αγώνα 2,67
Και οι δύο σκοράρουν 67%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-04-05 FC Metz 0-0 FC Nantes
  • 2026-04-10 Olympique de Marseille 3-1 FC Metz
  • 2026-04-19 FC Metz 1-3 Paris FC
  • 2026-04-26 Le Havre AC 4-4 FC Metz
  • 2026-05-02 FC Metz 1-2 AS Monaco FC
  • 2026-05-10 FC Metz 0-4 FC Lorient

⚽ Πρώτος σκόρερ : Gauthier Hein (8)

FC Metz form: 0 wins, 2 draw(s), and 4 losses in 6 matches. Offensive average (1,17) and defensive average (2,67) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 83%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2025-11-09 FC Metz 2-1 OGC NiceLigue 1
2024-01-27 OGC Nice 1-0 FC MetzLigue 1
2023-10-07 FC Metz 0-1 OGC NiceLigue 1
2022-01-23 FC Metz 0-2 OGC NiceLigue 1
2021-11-27 OGC Nice 0-1 FC MetzLigue 1

Η ανάλυσή μας

Our analysis cross-references several indicators: standings (31 pts vs 16 pts), current dynamics (form – vs –), and computed xG (1,97 vs 1,32). The Dixon-Coles model, especially suited t

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα

o asymmetric matches, returns a 52,3% probability of a OGC Nice win.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

The weighting engine combines offensive/defensive xG (35% weight), 5-match form dynamics (28%), standings and points (20%), head-to-head (12%), and home advantage (5%). Final 1X2 result lands at 52,3% / 22,0% / 25,8%.

🎯 Να θυμάστε

  • Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της FC Metz.
  • Και οι δύο σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων της OGC Nice.
  • Και οι δύο σκόραραν στο 67% των πρόσφατων αγώνων της FC Metz.
  • Πρώτος σκόρερ OGC Nice: Sofiane Diop (8).
  • Πρώτος σκόρερ FC Metz: Gauthier Hein (8).

Η ετυμηγορία μας

In short, OGC Nice stands as our algorithm's favourite at 52,3%. The modelled scoreline sits around 1-1, and the Over 2.5 (63%) and BTTS (63%) indicators round out the picture for value bettors.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας OGC Nice - FC Metz; +

Ο αγώνας OGC Nice - FC Metz είναι προγραμματισμένος για τις dimanche mai 17, 2026 στις 19:00 στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ OGC Nice και FC Metz; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον OGC Nice ως φαβορί με 52,3% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 52,3% για τον Nice, 22,0% ισοπαλία, 25,8% για τον FC Metz.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για OGC Nice - FC Metz; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,97 για τον OGC Nice και 1,32 για τον FC Metz.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 63% για αυτόν τον αγώνα OGC Nice - FC Metz.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium ισόβια
Retour en haut