Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Αγωνιστική 9

Πρόβλεψη Le Havre AC vs Paris Saint-Germain FC

Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2026 20:00 (ώρα Ελλάδας)

Φαβορί για το Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC σύμφωνα με την AI μας: Paris Saint-Germain FC (42,1% πιθανότητα νίκης). Έναρξη: Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2026 στις 20:00 (ώρα Ελλάδας).

Δείτε τη λεπτομερή ανάλυσή μας για τον αγώνα Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC που θα διεξαχθεί στις Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2026. Πρόβλεψη AI, συγκριτικά στατιστικά, πρόσφατη φόρμα: όλα όσα πρέπει να ξέρετε πριν το εναρκτήριο σφύριγμα.

Για την Le Havre AC (2 β. στο ενεργητικό, 18η θέση), το ζητούμενο είναι να υπερασπιστεί την έδρα της και να αξιοποιήσει το πλεονέκτημα. Η Paris Saint-Germain FC (11 β., 6η) έχει πολλά να παίξει: ένα αποτέλεσμα εδώ μπορεί να ανασχηματίσει την κορυφή της βαθμολογίας.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Le Havre AC: Mbwana Samatta (2)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Ferrán Torres (4)
  • 📊 Διαφορά βαθμολογίας: Paris Saint-Germain FC (6η) vs Le Havre AC (18η)
  • ⚽ Paris Saint-Germain FC σκοράρει πολύ: 2.33 γκολ/αγώνα μέσος όρος στους τελευταίους 6
  • 🗓️ 9η αγωνιστική, Ligue 1

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη Le Havre
26,6%
Ισοπαλία
31,3%
Νίκη PSG
42,1%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
50%
Και οι δύο σκοράρουν
54%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,15 - 1,50

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Δωρεάν προεπισκόπηση
Το Premium ξεκλειδώνει σε κάθε σελίδα αγώνα την πλήρη τακτική ανάλυση, το αναλυτικό σκεπτικό της AI μας, τα βασικά σημεία, το συμπέρασμα και τον προσομοιωτή κερδών, χωρίς ημερήσιο όριο προβολών.
Αν κερδίσεις, φεύγεις με
—
Καθαρό κέρδος : —

Στη βαθμολογία

Le Havre AC
18η (2 βαθμοί)
Paris Saint-Germain FC
6η (11 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Le Havre AC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

L D L D L
0/5
Ν
2/5
Ι
3/5
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 0,80
Γκολ κατά/αγώνα 1,40
Και οι δύο σκοράρουν 60%
Πάνω από 2,5 γκολ 40%
  • 2026-08-23 Le Havre AC 0-1 AS Monaco FC
  • 2026-08-29 Olympique Lyonnais 1-1 Le Havre AC
  • 2026-09-05 Le Havre AC 1-2 Stade Brestois 29
  • 2026-09-12 Le Havre AC 0-0 Angers SCO
  • 2026-09-19 Toulouse FC 3-2 Le Havre AC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Mbwana Samatta (2)

Φόρμα της Le Havre AC: 0 νίκες, 2 ισοπαλία(ες) και 3 ήττες σε 6 αγώνες. Ο επιθετικός μέσος όρος (0,80) και ο αμυντικός μέσος όρος (1,40) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 40%.

Paris Saint-Germain FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D D L W W W
3/6
Ν
2/6
Ι
1/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 2,33
Γκολ κατά/αγώνα 1,33
Και οι δύο σκοράρουν 83%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-08-23 Stade Rennais FC 1901 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-08-28 Lille OSC 2-2 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-04 Paris Saint-Germain FC 1-2 AS Monaco FC
  • 2026-09-09 Paris Saint-Germain FC 6-1 ŠK Slovan Bratislava
  • 2026-09-13 Stade Brestois 29 0-1 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-09-20 Olympique de Marseille 1-2 Paris Saint-Germain FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Ferrán Torres (4)

Φόρμα της Paris Saint-Germain FC: 3 νίκες, 2 ισοπαλία(ες) και 1 ήττες σε 6 αγώνες. Ο επιθετικός μέσος όρος (2,33) και ο αμυντικός μέσος όρος (1,33) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 83%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2026-02-28 Le Havre AC 0-1 Paris Saint-Germain FCLigue 1
2025-11-22 Paris Saint-Germain FC 3-0 Le Havre ACLigue 1
2025-04-19 Paris Saint-Germain FC 2-1 Le Havre ACLigue 1
2024-08-16 Le Havre AC 1-4 Paris Saint-Germain FCLigue 1
2024-04-27 Paris Saint-Germain FC 3-3 Le Havre ACLigue 1

Η ανάλυσή μας

Στατιστικά, η Le Havre AC (18η θέση, 2 β.) υποδέχεται την Paris Saint-Germain FC (6η θέση, 11 β.). Η πρόσφατη φόρμα και των δύο ομάδων (– για την Le Havre AC και – για την Paris Saint-Germain FC) ζυγίζει βαριά στον υπολογισμό της AI μας.

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα Μηνιαίο · $0.99/μήνα

Με xG 1,15 για την Le Havre AC έναντι 1,50 για την Paris Saint-Germain FC, το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ γύρω στο 1-1.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

Ο υπολογισμός στηρίζεται στους μέσους όρους γκολ που μπήκαν/δέχτηκαν, στη φόρμα 5 αγώνων και στη θέση βαθμολογίας. Αποτέλεσμα: 26,6% / 31,3% / 42,1% για το 1X2, με πιθανότερο σκορ το 1-1.

🎯 Να θυμάστε

  • ▸ Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Και οι δύο σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Paris Saint-Germain FC.
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Le Havre AC: Mbwana Samatta (2).
  • ▸ Πρώτος σκόρερ Paris Saint-Germain FC: Ferrán Torres (4).

Η ετυμηγορία μας

Με λίγα λόγια, η Paris Saint-Germain FC ξεχωρίζει ως το φαβορί του αλγορίθμου μας στο 42,1%. Το μοντελοποιημένο σκορ κινείται γύρω στο 1-1, και οι δείκτες Over 2,5 (50%) και BTTS (54%) ολοκληρώνουν την εικόνα για τους παίκτες value.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC; +

Ο αγώνας Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC είναι προγραμματισμένος για τις Παρασκευή 30 Οκτωβρίου 2026 στις 20:00 (ώρα Ελλάδας) στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Le Havre AC και Paris Saint-Germain FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Paris Saint-Germain FC ως φαβορί με 42,1% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 26,6% για τον Le Havre, 31,3% ισοπαλία, 42,1% για τον PSG.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,15 για τον Le Havre AC και 1,50 για τον Paris Saint-Germain FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 50% για αυτόν τον αγώνα Le Havre AC - Paris Saint-Germain FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Πλήρης πρόσβαση τώρα

Défiler vers le haut