Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Premier League · Αγωνιστική 38

Πρόβλεψη Fulham FC vs Newcastle United FC

dimanche mai 24, 2026 15:00

Fulham FC hosts Newcastle United FC this dimanche at 15:00 in the Premier League. According to our AI, Fulham FC approaches this match as the statistical favorite.

For Fulham FC (48 pts on the board, 11 place), it's about defending home turf and capitalising on the advantage. Newcastle United FC (46 pts, 13) has plenty at stake: a result here can reshape the top of the table.

Να θυμάστε

  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Fulham FC: Harry Wilson (10)
  • 🎯 Πρώτος σκόρερ Newcastle United FC: Bruno Guimarães (9)
  • 📊 Κοντινή βαθμολογία: Fulham FC (11η) και Newcastle United FC (13η) με 2 βαθ. διαφορά
  • 🗓️ 38η αγωνιστική, Premier League

Πρόβλεψη AI Predictor

Νίκη Fulham
42,3%
Ισοπαλία
24,9%
Νίκη Newcastle
32,8%
Πιθανό σκορ
1-1
Πάνω από 2,5 γκολ
54%
Και οι δύο σκοράρουν
57%
Αναμενόμενα γκολ (xG)
1,53 - 1,32

Προσομοίωσε το στοίχημά σου σε αυτόν τον αγώνα

$

Διάλεξε στοίχημα

Αν κερδίσεις, φεύγεις με
Καθαρό κέρδος :

Αυτή η προσομοίωση χρησιμοποιεί 1 από 3 αλγόριθμους AI. Το Premium ξεκλειδώνει και τους 3 για πιο ακριβείς προβλέψεις.

Premium ισόβια · 7€ Πλήρης προσομοιωτής (παρολί)

Στη βαθμολογία

Fulham FC
11η (48 βαθμοί)
Newcastle United FC
13η (46 βαθμοί)

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

Fulham FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

D W L D W L
2/6
Ν
2/6
Ι
2/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 0,67
Γκολ κατά/αγώνα 1,00
Και οι δύο σκοράρουν 17%
Πάνω από 2,5 γκολ 33%
  • 2026-03-15 Nottingham Forest FC 0-0 Fulham FC
  • 2026-03-21 Fulham FC 3-1 Burnley FC
  • 2026-04-11 Liverpool FC 2-0 Fulham FC
  • 2026-04-18 Brentford FC 0-0 Fulham FC
  • 2026-04-25 Fulham FC 1-0 Aston Villa FC
  • 2026-05-02 Arsenal FC 3-0 Fulham FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Harry Wilson (10)

Fulham FC form: 2 wins, 2 draw(s), and 2 losses in 6 matches. Offensive average (0,67) and defensive average (1,00) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 33%.

Newcastle United FC

Λεπτομέρειες πρόσφατης φόρμας (τελευταίοι 6 αγώνες)

L L L L L W
1/6
Ν
0/6
Ι
5/6
Η
Γκολ υπέρ/αγώνα 1,33
Γκολ κατά/αγώνα 2,50
Και οι δύο σκοράρουν 83%
Πάνω από 2,5 γκολ 83%
  • 2026-03-18 FC Barcelona 7-2 Newcastle United FC
  • 2026-03-22 Newcastle United FC 1-2 Sunderland AFC
  • 2026-04-12 Crystal Palace FC 2-1 Newcastle United FC
  • 2026-04-18 Newcastle United FC 1-2 AFC Bournemouth
  • 2026-04-25 Arsenal FC 1-0 Newcastle United FC
  • 2026-05-02 Newcastle United FC 3-1 Brighton & Hove Albion FC

⚽ Πρώτος σκόρερ : Bruno Guimarães (9)

Newcastle United FC form: 1 wins, 0 draw(s), and 5 losses in 6 matches. Offensive average (1,33) and defensive average (2,50) shed light on the current dynamic, with an Over 2.5 probability calculated at 83%.

⚔️ Αναμετρήσεις (τελευταίες 5 συναντήσεις)

ΗμερομηνίαΑγώναςΔιοργάνωση
2025-10-25 Newcastle United FC 2-1 Fulham FCPremier League
2025-02-01 Newcastle United FC 1-2 Fulham FCPremier League
2024-09-21 Fulham FC 3-1 Newcastle United FCPremier League
2024-04-06 Fulham FC 0-1 Newcastle United FCPremier League

Η ανάλυσή μας

Historical data and current form converge for this match. Fulham FC (form: –) meets Newcastle United FC (form: –). The ELO algorithm adjusts implied odds and surfaces an Over 2.5 goals probability of 54

Η πλήρης ανάλυση, η πρόβλεψη AI, η ετυμηγορία και ο προσομοιωτής είναι διαθέσιμα μόνο για μέλη Premium.
Ξεκλείδωμα

% and a BTTS of 57% — interesting markets for value bettors.

Πώς το AI μας φτάνει σε αυτή την πρόβλεψη

The calculation relies on average goals scored/conceded, 5-match form, and league position. Result: 42,3% / 24,9% / 32,8% for 1X2, with the most likely scoreline being 1-1.

🎯 Να θυμάστε

  • Πάνω από 2,5 γκολ στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Newcastle United FC.
  • Και οι δύο σκόραραν στο 83% των πρόσφατων αγώνων της Newcastle United FC.
  • Πρώτος σκόρερ Fulham FC: Harry Wilson (10).
  • Πρώτος σκόρερ Newcastle United FC: Bruno Guimarães (9).

Η ετυμηγορία μας

Bottom line: our models converge on a Fulham FC win (42,3%) with a typical scoreline of 1-1. Worth noting the 54% Over 2.5 reading and the 57% BTTS — two markets to study.

Συχνές ερωτήσεις

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Fulham FC - Newcastle United FC; +

Ο αγώνας Fulham FC - Newcastle United FC είναι προγραμματισμένος για τις dimanche mai 24, 2026 στις 15:00 στο Premier League.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Fulham FC και Newcastle United FC; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον Fulham FC ως φαβορί με 42,3% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 42,3% για τον Fulham, 24,9% ισοπαλία, 32,8% για τον Newcastle.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Fulham FC - Newcastle United FC; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,53 για τον Fulham FC και 1,32 για τον Newcastle United FC.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 54% για αυτόν τον αγώνα Fulham FC - Newcastle United FC.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium ισόβια
Retour en haut