Μετάβαση στο περιεχόμενο
Talacote.com
Στατιστική πρόβλεψη — όχι σύστημα εγγυημένου κέρδους. Πιθανότητες που υπολογίζονται μέσω Poisson + ELO + Dixon-Coles σε δημόσια δεδομένα.  ·  Δείτε μεθοδολογία  ·  Υπεύθυνο παιχνίδι

Ligue 1 · Matchday 33

Σύνοψη Angers SCO vs RC Strasbourg Alsace

dimanche mai 10, 2026 19:00 Match finished

Final score

1 1

Αγώνας τελειωμένος: Angers SCO 1-1 RC Strasbourg Alsace. Η αρχική πρόβλεψη AI έδινε RC Strasbourg Alsace φαβορί στο 41,8%. Συγκρίνετε την πραγματικότητα με τις πιθανότητες για να βαθμονομήσετε την ανάγνωση των επόμενων αγώνων του Ligue 1.

Angers SCO εναντίον RC Strasbourg Alsace: ένας από εκείνους τους αγώνες όπου το AI αρνείται να αποφασίσει. Πιθανότητες: 32,5% / 25,7% / 41,8%. Για τους παίκτες, αυτό το προφίλ αποδόσεων συχνά σηματοδοτεί ευκαιρία value bet — να γιατί.

Για τον Angers SCO (13η), η υποδοχή του RC Strasbourg Alsace (8η) είναι ευκαιρία να κάνει εντύπωση πριν το τέλος της σεζόν. Με τον RC Strasbourg Alsace ελαφρύ φαβορί, ο αγώνας προμηνύεται σφιχτός.

Key takeaways

  • 🎯 Key scorer for RC Strasbourg Alsace: Joaquín Panichelli (16)
  • 🗓️ Matchday 33, Ligue 1

AI Predictor Forecast

Angers SCO wins
32,5%
Draw
25,7%
Strasbourg wins
41,8%
Most likely score
1-1
Over 2.5 goals
50%
Both teams to score
54%
Expected goals (xG)
1,25 - 1,45

💸 Replay: if you had followed our prediction

Our AI said: Strasbourg (41,8%, Odds 2,52)

❌ Missed prediction

Losing bet.

Try Premium for all predictions →

League standings

Angers SCO
13 (34 pts)
RC Strasbourg Alsace
8 (46 pts)

Recent form details (last 6 matches)

Angers SCO

Recent form details (last 6 matches)

L D L D L L
0/6
W
2/6
D
4/6
L
Goals scored/match 0,67
Goals conceded/match 2,33
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 67%
  • 2026-03-20 Racing Club de Lens 5-1 Angers SCO
  • 2026-04-05 Angers SCO 0-0 Olympique Lyonnais
  • 2026-04-11 Stade Rennais FC 1901 2-1 Angers SCO
  • 2026-04-18 Angers SCO 1-1 Le Havre AC
  • 2026-04-25 Angers SCO 0-3 Paris Saint-Germain FC
  • 2026-05-03 AJ Auxerre 3-1 Angers SCO

Φόρμα της Angers SCO: 0 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 6 αγώνες. Επιθετικός μέσος όρος (0,67) και αμυντικός μέσος όρος (2,33) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 67%.

RC Strasbourg Alsace

Recent form details (last 6 matches)

D W W L W L
3/6
W
1/6
D
2/6
L
Goals scored/match 1,67
Goals conceded/match 1,67
Both teams to score 67%
Over 2.5 goals 83%
  • 2026-03-15 RC Strasbourg Alsace 0-0 Paris FC
  • 2026-03-22 FC Nantes 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-04-04 RC Strasbourg Alsace 3-1 OGC Nice
  • 2026-04-19 RC Strasbourg Alsace 0-3 Stade Rennais FC 1901
  • 2026-04-26 FC Lorient 2-3 RC Strasbourg Alsace
  • 2026-05-03 RC Strasbourg Alsace 1-2 Toulouse FC

⚽ Top scorer : Joaquín Panichelli (16)

Φόρμα της RC Strasbourg Alsace: 3 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 6 αγώνες. Επιθετικός μέσος όρος (1,67) και αμυντικός μέσος όρος (1,67) φωτίζουν τη δυναμική, με πιθανότητα Over 2,5 υπολογισμένη στο 83%.

⚔️ Head-to-head (last 5 meetings)

DateMatchCompetition
2025-10-05 RC Strasbourg Alsace 5-0 Angers SCOLigue 1
2025-05-10 Angers SCO 2-1 RC Strasbourg AlsaceLigue 1
2024-09-15 RC Strasbourg Alsace 1-1 Angers SCOLigue 1
2023-02-18 RC Strasbourg Alsace 2-1 Angers SCOLigue 1
2022-10-09 Angers SCO 2-3 RC Strasbourg AlsaceLigue 1

Our analysis

Η διαφορά στη βαθμολογία μεταξύ Angers SCO (13η) και RC Strasbourg Alsace (8η) εξηγεί εν μέρει την εμπιστοσύνη της AI μας στον RC Strasbourg Alsace. xG: 1,25 για τον Angers SCO και 1,45 για τον Strasbourg.

How our AI reaches this prediction

Η μηχανή στάθμισης συνδυάζει επιθετικό/αμυντικό xG (στάθμιση 35%), δυναμική φόρμας 5 αγώνων (28%), βαθμολογία και πόντους (20%), ιστορικό αναμετρήσεων (12%) και έδρα (5%). Το τελικό αποτέλεσμα 1X2 διαμορφώνεται σε 32,5% / 25,7% / 41,8%.

🎯 Key takeaways

  • Over 2.5 goals has hit in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Over 2.5 goals has hit in 83% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of Angers SCO's recent matches.
  • Both teams have scored in 67% of RC Strasbourg Alsace's recent matches.
  • RC Strasbourg Alsace relies on Joaquín Panichelli (16) as the Ligue 1 top scorer.

Our verdict

Συνοψίζοντας, ο RC Strasbourg Alsace επιβάλλεται ως φαβορί του αλγορίθμου μας με 41,8%. Το μοντελοποιημένο σκορ κινείται γύρω στο 1-1, και οι δείκτες Over 2,5 (50%) + BTTS (54%) ολοκληρώνουν την εικόνα.

Frequently asked questions

Πότε διεξάγεται ο αγώνας Angers SCO - RC Strasbourg Alsace; +

Ο αγώνας Angers SCO - RC Strasbourg Alsace είναι προγραμματισμένος για τις dimanche mai 10, 2026 στις 19:00 στο Ligue 1.

Ποιος είναι το φαβορί μεταξύ Angers SCO και RC Strasbourg Alsace; +

Ο AI Predictor μας επιλέγει τον RC Strasbourg Alsace ως φαβορί με 41,8% πιθανότητα νίκης. Πλήρεις αποδόσεις: 32,5% για τον Angers SCO, 25,7% ισοπαλία, 41,8% για τον Strasbourg.

Ποιο είναι το πιο πιθανό σκορ για Angers SCO - RC Strasbourg Alsace; +

Το μοντέλο Poisson μας προβλέπει τελικό σκορ 1-1, με αναμενόμενα γκολ (xG) 1,25 για τον Angers SCO και 1,45 για τον RC Strasbourg Alsace.

Θα υπάρξουν πάνω από 2,5 γκολ σε αυτόν τον αγώνα; +

Η AI μας εκτιμά την πιθανότητα Over 2,5 γκολ στο 50% για αυτόν τον αγώνα Angers SCO - RC Strasbourg Alsace.

Πώς υπολογίζει η Talacote αυτή την πρόβλεψη; +

Ο AI Predictor μας συνδυάζει τρεις αλγορίθμους: Poisson για κατανομή γκολ, ELO για σχετική δύναμη ομάδων, και Dixon-Coles για χαμηλά σκορ. Η ανάλυση συνδυάζει φόρμα, βαθμολογία και ιστορικά δεδομένα.

Ισόβια πρόσβαση — εφάπαξ πληρωμή, ποτέ συνδρομή

Ξεκλείδωσε τα πάντα · Premium εφ' όρου ζωής
Retour en haut